یکی از امکانات جالب پیام رسان تلگرام ، وجود مجموعه بزرگی از استیکر هاست که باعث می شود مکالمات بین افراد جذاب تر و واقعی تر جلوه کند. با توجه به گسترش روز افزون استیکر ها در نرم افزار تلگرام ، تصمیم گرفتیم روش ساخت استیکر شخصی تلگرام را در این مقاله شرح دهیم. همچنین نرم افزاری را برای تبدیل تصاویر به استیکر معرفی می کنیم تا از صفر تا صد ساخت پکیج استیکر را فرا بگیرید.

 

” شرایط ساخت استیکر ها توسط ربات برای شما ارسال می شود. “

 

آشنایی با ربات ساخت استیکر تلگرام

نرم افزار تلگرام برای سهولت در ساخت پکیج استیکر ها ، یک ربات همه کاره ساخته است. این ربات تصاویر شما را دریافت کرده و در یک مجموعه قرار می دهد.
برای دسترسی به این ربات در قسمت جستجو تلگرام عبارت زیر را جستجو کنید

@Stickers

بعد از آن بر روی دکمه Start بزنید.

Create telegram Sticker

 

نحوه ساخت پکیج استیکر تلگرام

پس از اینکه Start ربات ساخت استیکر تلگرام را زدید ، راهنمای استفاده از ربات ساخت استیکر تلگرام برای شما به نمایش در می آید. برای ساخت پکیج جدید تایپ کنید : newpack/
اکنون مطابق تصویر زیر ، از شما یک اسم برای مجموعه استیکری که می خواهید بسازید درخواست می شود. بنابراین یک اسم وارد کنید. سپس شرایط ارسال تصاویر برای شما ارسال می شود:

 

create stickers pack

 

شرایط ارسال تصاویر به شرح زیر هستند :
۱- تصاویر ارسالی دارای پسوند PNG باشند.
۲- سایز حداقل یکی از تصاویر ارسالی ۵۱۲ در ۵۱۲ پیکسل باشد.
۳- حجم تصویر ارسالی کمتر از ۳۵۰ کیلوبایت باشد.

 

نکته: پیشنهاد می شود برای ساخت تصاویر برای استیکرها از کامپیوتر و نرم افزار فوتوشاپ استفاده کنید.


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.