در صورت فراموشی پسورد اپل آیدی بازگرداندن آن کار راحتی نیست از همین رو داشتن ایمیل پشتیبان برای اپل آیدی کار را بسیار ساده تر خواهد کرد ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه ی گذاشتن ایمیل پشتیبان برای اپل آیدی را شرح دهیم با ما در ادامه مطلب همراه باشید امیدواریم که از مطالعه این مطلب لذت ببرید. اپل همانطور که می دانید در گوشی های آیفون ، اپل آیدی به منزله شناسنامه کاربران بوده و امکان استفاده از اپ استور و سایر خدمات را برای آنها فراهم می کند. درمقالات قبلی مرکز مشاوره ناجیان رایانه در خصوص فراموشی سوالات امنیتی در اپل آیدی توضیحاتی ارائه دادیم همچنین نحوه پیدا کردن Apple ID و بازیابی رمز اپل آیدی را توضیح دادیم. در این مطلب نیز قصد داریم روش دیگری برای حفظ امنیت حساب اپل معرفی کنیم. شما می توانید با استفاده از ایمیل پشتیبان اپل آیدی خیال خود را از بابت امنیت اکانت خود راحت کنید. در ادامه مزیت های ایمیل نجات اپل آیدی را بررسی می کنیم و نحوه اضافه کردن ایمیل پشتیبان اپل آیدی را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

 

اضافه کردن ایمیل پشتیبان اپل آیدی – افزودن ایمیل نجات اپل آیدی

داشتن ایمیل پشتیبان اپل آیدی اجباری نیست اما پیشنهاد می کنیم حتما آن را برای حساب خود فعال کنید. این قابلیت امنیت حسابتان را افزایش می دهد و این امکان را برایتان فراهم می کند تا در صورت فراموشی رمز به کمک ایمیل نجات اپل آیدی رمز عبورخود را بازیابی کنید. در این روش برای تغییر رمز عبور نیازی نیست به سوالات امنیتی پاسخ دهید، شما حتی می توانید در صورت تمایل سوالات امنیتی خود را نیز ریست کنید .

 

نحوه اضافه کردن ایمیل پشتیبان اپل آیدی

برای افزودن ایمیل نجات اپل آیدی مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- بر روی لینک زیر کلیک کنید و وارد وبسایت اپل شوید.

https://appleid.apple.com/#!&page=signin

۲- اپل آیدی و پسورد آن را تایپ کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.

ایمیل پشتیبان اپل آیدی

۳- بخش Security را پیدا کنید و گزینه Edit موجود در سمت راست صفحه را انتخاب نمایید.
۴- در صورت نیاز برای ادامه ی کار به سوالات امنیتی پرسیده شده پاسخ دهید.
۵- مانند تصویر روی گزینه Add a rescue email کلیک کنید و ایمیل مورد نظر خود را وارد نمایید.
۶- برای شما یک کد تایید ارسال می شود. آن را وارد کنید تا ایمیل نجات اپل آیدی شما با موفقیت ثبت شود.

ایمیل نجات اپل آیدی


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.