برای وارد شدن به اکانت تلگرام در دستگاه های مختلف احتیاج است تا کد از طریق پیامک، یا در حساب تلگرام ارسال شود دلیل این کار بالا بردن امنیت اکانت تلگرام می باشد. اما در بعضی موارد کاربران با مشکل عدم دریافت کد تلگرام مواجه می شوند . در مقاله امروز مرکز مشاوره ناجیان رایانه به بررسی دلایل عدم دریافت کد تلگرام و راه حل های رفع مشکل عدم دریافت کد تلگرام خواهیم پرداخت همچنین می توانید سری به دیگر مطالب سایت ما درباره تلگرام از جمله راهنمای خارج شدن از ریپورت تلگرام، حذف اکانت تلگرام  بزنید.

 

 

 

دلیل ارسال کد تلگرام

دلیل ارسال کد تلگرام این است که تلگرام مطمئن شود که شماره موبایلی که کاربر موقع ثبت نام ثبت کرده حقیقی باشد و همین طور به آن دسترسی داشته باشد این کار برای افزایش امنیت حساب تلگرام است که کسی به غیر از صاحب خط نتواند وارد حساب تلگرام آن شود اگر علاقه مند هستید تا امنیت حساب خود در تلگرام را بالا ببرید می توانید نگاهی به مطلب بالا بردن امنیت تلگرام و جلوگیری از هک شدن تلگرام از روش های دیگر افزایش امنیت تلگرام مطلع گردید.

 

 

دلایل عدم دریافت کد تلگرام

قبل از هر اقدامی مطمئن شوید که پیامک های تبلیغاتی در سیم کارت شما مسدود نشده باشند و اگر پیامک های تبلیغاتی را در سیم کارت خود مسدود کرده اید باید موقتا پیامک های تبلیغاتی را ازحالت مسدود خارج کنید تا کد تلگرام برای شما ارسال شوداز دلایل دیگر این است که تعداد دفعات زیادی برای ورود به اکانت تلگرام زیاد بود است و از طرف سرور های تلگرام مسدود شده اید که یا باید بعد از چند ساعت مجدد تلاش کنید تا از حالت مسدود خارج شده باشید و یا اینکه با یک اینترنت دیگه برای ورود به اکانت تلگرام مجدد تلاش کنید برای این کار هم می توانید از طریق رایانه شخصی با ورود به سایت web.telegram.org و یا استفاده از تلگرام نسخه ی دسکتاپ یا پرتابل نسبت به ورود به اکانت تلگرام خود اقدام نمائید.

 

کد تلگرام

 

اگر در دستگاهی دیگر یا جایی دیگر با همین اکانت وارد شده باشید به همان کد ارسال می شود ولی اگر با دستگاه دیگری وارد اکانت تلگرام خود نشده باشید گزینه ای برای  دسترسی نداشتید می توانید گزینه ارسال بوسیله پیامک را انتخاب کنید تا کد تائید برای شما ارسال و با آن بتوانید وارد اکانت تلگرام خود شوید.


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.