کاربران تلگرام هر زمان که تمایل داشته باشند می‌توانند هر کدام از عکس های پروفایل خود را حذف کنند. انجام این کار بسیار ساده است. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه حذف عکس پروفایل در تلگرام بپردازیم. با ناجیان رایانه همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با حذف عکس پروفایل در تلگرام

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله “آموزش تغییر عکس پروفایل در تلگرام” به آموزش نحوه تعویض یا تغییر دادن عکس پروفایل تلگرام پرداختیم. هنگامی که شما به روش یاد شده یک عکس جدید را به عنوان عکس پروفایل تلگرام انتخاب می‌کنید، عکس های پیشین از پروفایلتان حذف نمی‌شوند و فقط جدیدترین عکس انتخابی به عنوان عکس اصلی پروفایل نمایش داده خواهد شد. اما این امکان وجود دارد تا عکس های اضافهه پروفایل خود در تلگرام را حذف کنید.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه حذف عکس پروفایل در تلگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ناجیان رایانه تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با ناجیان رایانه همراه باشید.

 

نحوه‌ی حذف عکس پروفایل در تلگرام

برای حذف تصاویر پروفایل تلگرام‌تان مراحل زیر را دنبال کنید:

  • وارد اپلیکیشن تلگرام شده و از طریق منوی سمت چپ روی گزینه‌ی Settings ضربه بزنید تا وارد صفحه‌ی تنظیمات شوید.
  • در بالای این صفحه تصویر فعلی پروفایل را مشاهده می‌کنید که لازم است به آن ضربه بزنید.

حذف تصویر پروفایل

 

  • با باز شدن تصویر فعلی صفحه را به سمت چپ بکشید تا تصاویر قبلی تک تک نمایان شوند.
  • برای حذف عکس مورد نظرتان در گوشه‌ی بالا و سمت راست، گزینه‌ای که با سه نقطه مشخص شده را لمس کنید و از منوی باز شده بر روی delete ضربه بزنید.

 

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه حذف عکس پروفایل در تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ناجیان رایانه تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.