در بروزرسانی های جدید پیام رسان تلگرام امکان حذف پیام ها نیز به این پیام رسان محبوب اضافه گردیده است که هرگاه که نیاز داشتید می توانید از آن بهره ببرید و دیگر نگران ارسال اشتباه پیام در این نرم افزار  نباشیم حالا ما در این مطلب می خواهیم روشی برای مشاهده پیام های حذف شده در تلگرام را مرور کنیم در ادامه با گروه مشاوره ناجیان رایانه همراه باشید.

 

نحوه خواندن پیام های پاک شده تلگرام

قبل از به وجود آمدن قابلیت حذف پیام ارسالی در تلگرام گیرنده پیام در صورت متصل بودن به اینترنت به صورت نوتفیکیشن پیام را دریافت می کرد. اما با آپدیت های جدید تلگرام امکان حذف پیام به این اپلیکیشن اضافه شد تا بتوانید پیام ارسالی را از گوشی خود و گوشی شخص گیرنده پیام پاک کنید. در ادامه راه کار هایی را به شما آموزش می دهیم تا به کمک آن پیام های پاک شده در تلگرام را بخوانید.

برای انجام این کار نیاز به یک برنامه ای دارید تا به کمک آن اطلاعات دریافتی را ذخیره کنید. با دانلود برنامه های زیر می توانید به تمام پیام های دریافتی حتی پیام های حذف شده تلگرام دسترسی داشته باشید.

یکی از برنامه های موجود برای دیدن پیام های حذف شده تلگرام برنامه notification history می باشد.

۱- ابتدا برنامه را دانلود کنید.

۲- در اولین مرحله از شما خواسته می شود اجازه دسترسی به تمام امکانات مورد نیاز برنامه را صادر کنید. که با انتخاب گزینه ok می توانید این دستور را تایید کنید.

 

۳- در صفحه ی جدید تیک گزینه notification history را فعال کنید.

۴- بعد از فعال کردن گزینه notification history ، خود برنامه پیغامی مبنی بر اطلاع از فعال شدن نوتفیکیشن های شما را می دهد. بدین ترتیب از این به بعد تمامی پیام های تلگرام شما حتی پیام های حذف شده در این برنامه ذخیره می شود.

 

notification history

 

به کمک برنامه Mobisaver نیز می توانید پیام های پاک شده تلگرام خود را بازیابی کنید. بعد از دانلود برنامه روی کامپیوتر و یا لپ تاپ خود از شما خواسته می شود تا گوشیتان را با یک کابل USB به کامپیوتر وصل کنید. برنامه گوشی شما را شناسایی و اقدام به بازیابی اطلاعات شما از جمله پیام های پاک شده تلگرام می کند. سپس لیستی از پیام های پاک شده را در اختیارتان می گذارد که با تیک زدن آن ها می توانید پیام هایی که قصد برگشت آن را دارید را انتخاب کنید.

 

mobisaver


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.