linuxlive usb creatorLinuxLive USB Creator یک نرم افزار کاربردی است که از طریق آن میتوان سیستم عامل لینوکس را در محیط ویندوز راه اندازی کرد بدون اینکه آسیبی به سیستم عامل شما برساند این نرم افزار بینظیر بدون اینکه کوچکترین پیکر بندی در ویندوز داشته باشد.میتواند لینوکس را در ویندوز اجرا کند  و از طریق این برنامه میتوان لینوکس را مجازی سازی کرد.

تمامی کامپیوتر ها بصورت کاملا پیش فرض از سیستم عاملی که بر روی هارد آنها  نصب شده پیروی میکنند  مثلا ، مک یا لینوکس. اما این توانایی را هم  دارند تا با استفاده از سی دی، یا فلش هم یک سیستم عامل کامل را بارگذاری کنند.در واقع حالت Live CD یا دیسک زنده برای توزیع های مختلف لینوکسی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید یک کامپیوتری که از لحاظ سیستم عامل از کار افتاده راه اندازی کرد . حتی کامپیوترهایی که به شدت به بدافزار آلوده شده اند نیز می توانند از این طریق حیاتی دوباره بیابند و مشکلات شان را حل کرد.

 


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.