fbackupFBackup این روزها که خطر ویروس باج افزار هر لحظه سیستم های رایانه ای را تهدید می کند موضوع مهم پشتیبان گیری از اطلاعات است که در مواقع لزوم آنها را بازگرداند

این نرم افزار همچنین قابلیت رمز گذراری روی فایل های بکاپ گیری شده را دارد و می توان توسط آن فایل های بکاپ را قفل نمود و نقطه قوت این نرم افزار هم سادگی کار با آن است.

ویژگیهای نرم افزار FBackup

کاملا رایگان برای استفاده های تجاری و شخصی.
ذخیره نسخه های پشتیبان به صورت خودکار در زمان های معین تا در صورت فراموش شدن توسط شما، اینکار توسط نرم افزار انجام شود.
ذخیره نسخه های پشتیبان در فایل های آرشیو Zip با فشرده سازی استاندارد ZIP64 که قابلیت ساخت فایل های Zip تا ۲ گیگابایت را نیز برای شما فراهم می کند.
امکان رمزگذاری روی فایل های ZIP نسخه پشتیبان.
تهیه کپی دقیق از فایل ها با استفاده از قابلیت mirror backup.
اجرای خودکار عملیات مختلف مانند “پاک سازی نسخه پشتیبان” بعد یا قبل از تهیه آن.
استفاده ساده به همراه دو عملکرد اصلی برای تهیه و بازیابی نسخه پشتیبان. FBackup به همراه Wizard های کاربرپسند خودش می تواند این عملیات را برای هر کسی ساده کند.
آپدیت های خودکار به صورت هفتگی به شما امکان مطلع شدن از انتشار نسخه جدید نرم افزار را می دهد.این قابلیت می تواند به صورت دستی غیر فعال نیز شود.
امکان ذخیره نسخه های پشتیبان در دایرکتوری های مختلف بنا به درخواست شما.
پلاگین های تهیه نسخه پشتیبان برای تنظیمات خاص این کار و یا بازیابی اطلاعات و غیره.
اگر در حین پردازش تهیه بک آپ، یک فایل در حال استفاده توسط نرم افزاری دیگر باشد، FBackup باز هم می تواند از آن بک آپ تهیه کند.
پشتیبانی از زبان های مختلف برای رابط کاربری نرم افزار.


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.