Paragon Drive CopyParagon Drive Copy این نرم افزار از کمپانی امده که از گذشته به ارائه راهکارهایی برای مدیریت دیسک سخت مشهور بوده است از همین رو به خوبی می توان به آن اعتماد کرد از امکاناتی که این نرم افزار در اختیار شما قرار می دهد می توان به گزینه‌ های مهاجرت وسیع (P2P, P2V, V2P and V2V) و پشتیبانی از ۲TB+ و همچنین درایو‌های SSD و AFD از مزایای استفاده از این نرم‌افزار اشاره نمود. به یاد داشته باشید که Paragon Drive Copy 14 به طور کامل از ویندوز ۸ و ۸٫۱ پشتیبانی می‌کند.

ارتقای هاردتان به یک هارد جدید:
یک کپی از هاردتان در یک هارد با ظرفیت بالاتر تهیه کنید و بدون از دست دادن بوت و نصب مجدد اطلاعات، از آن استفاده کنید.

 

بهره‌برداری از SSD:
با استفاده از بخش جادویی Migrate OS to SSD، ویندوز خود را به صورت سریع و مطمئن به هارد دیسک جدید (HDD یا SSD) منتقل کنید. حتی بر روی دیسک‌هایی با طرفیت پایین‌تر!

 

مهاجرت به سخت‌افزار جدید:
هنگامی که سیستم خود را با سخت‌افزار جدیدی ارتقا دادید، یک کپی از هارد موجود روی هارد جدیدتان کپی کنید و به راحتی ویندوز قبلی را بوت کنید.

 

مهاجرت به هارد دیسک جدید با بکاپ موقت:
از نوت‌بوک خود به یک هارد دیسک جدید به آسانی مهاجرت کنید. یک آرشیو بکاپ از سیستم خود تهیه کنید، هارد قدیمی خود را جایگزین کنید و سپس اطلاعات خود را روی این هارد جدید بازگردانید.

 

کپی/بازیابی به سایز سکتورهای متفاوت:
در گذشته این امر ممکن نبود اما اکنون می‌توانید به طور مثال محتوای هارد دیسک ۵۱۲ بایتی را روی هارد دیسک ۴Kی بدون هیچ‌گونه عمل اضافی از طرف خودتان، کپی یا بازگردانی کنید.

 

ساخت یک کپی مجازی از سیستمتان:
یک کپی مجازی از سیستمتان که شامل سیستم عامل، درایورها و تنظیمات و همچنین تمام برنامه‌ها و فایل‌هاست بسازید. آن را روی یک هارد دیسک پرتابل (USB) ذخیره کرده و در کامپیوترهای دیگر از آن استفاده کنید. همانند این‌که در حال کار با کامپیوتر خود هستید.

 

از سیستم قدیمی خود در یک محیط مجازی استفاده کنید:

با ساخت یک کپی مجازی از سیستم قدیمی خود، به پلتفرم سخت‌افزار جدید مهاجرت کنید. بدین صورت می‌توانید علاوه بر استفاده‌ از سخت‌افزار جدید و آپدیت بودن در تکنولوژی روز، همانند سابق به کار با سیستم قدیمی خود نیز بپردازید.

 

ارزیابی آسوده‌ی نرم‌افزارهای جدید:
با ساخت یک کپی مجازی از سیستم فیزیکی فعلیتان، می‌توانید قبل از استقرار دائمی نرم‌افزارهای جدید، آن‌ها را تست کرده و از تأثیرات منفی حاصل از نصب و راه‌اندازی آن‌ها به دور باشید.

 

استفاده از چندین سیستم عامل بر روی یک سیستم:
مجازی‌سازی به شما این اجازه را می‌دهد تا چندین سیستم عامل (مثل ویندوز، لینوکس، مک و…) را بر روی یک سیستم پیاده‌سازی کنید.

 

پشتیبانی از فضای ذخیره‌سازی ویندوز:
فضای ذخیره‌سازی ویندوز را به صورت مستقیم در این نرم‌افزار تغییر دهید و یا اطلاعات خود را روی آن کپی، بکاپ یا ریستور کنید.


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.
توضیحات

111111111

سیستم پیشنهادی

2222222222222

لیست دانلود

333333333333

آموزش

4444444444444