Static Backup8 1.256Static Backup8 این نرم‌افزار در عملکرد از نرم‌افزارهای دیگر متفاوت است و از طریق این نرم‌افزار شما می‌توانید از تنظیمات مرورگر و ایمیل‌های خود پشتیبان گیری کنید. این نرم‌افزار قادر است تا از پیغام‌های نرم‌افزارهایی همانند Windows Live Mail, Windows Mail, Outlook Express, Outlook, Thunderbird, Incredimail, The Bat!, Becky و Foxmail نسخه پشتیبان تهیه کند. علاوه بر این به کمک این نرم‌افزار قادر خواهید بود تا از تنظیمات اینترنت اکسپلورر، صفحات محبوب و یا تنظیمات فایرفاکس و محتویات پوشه My Document پشتیبان گیری نموده و به‌طور اتوماتیک به‌صورت فشرده آن‌ها را ایجاد کرد.

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار Static Backup8:

پشتیبانی از ذخیره‌سازی فایل‌های دارای حجم بالا (بیشتر از ۴GB)
امکان زیپ نمودن خروجی
استفاده آسان و تهیه نسخه پشتیبان تنها با چند کلیک
صرفه‌جویی در مصرف حافظه
پشتیبانی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای کلاینت ایمیل
تهیه نسخه پشتیبان از محل ذخیره‌سازی پیام‌ها و Address Book نرم‌افزار Outlook Express، پیام‌های Windows Mail، تمامی اطلاعات Outlook 2003, 2007 , 2010، پیام‌های Mail ، Incredimail ، Thunderbird، Becky ، The Bat! و Foxmail،بخش‌های FireFox و فایل‌های پوشه My Document
و …


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.