Recuva ProRecuva نرم‌افزار بازیابی اطلاعات است که بسیار کم‌حجم می‌باشد این نرم‌افزار فایل‌های حذف‌شده از انواع حافظه‌ها مانند هارد، مموری، دوربین و فلش‌ها اطلاعات را بازیابی می‌کند. و نتایج کار خود را بر روی دستگاه شما نمایش می‌دهد این برنامه به بهترین شکل ممکن و باکیفیت بالا انواع حافظه‌های داخلی و خارجی را Recovery می‌کند. بازگردانی شامل آن‌هایی که از داخل سطل آشغال ویندوز خالی‌شده‌اند و نیز تصاویر و دیگر فایلهایی که توسط کاربر به‌صورت اتفاقی از روی کارت‌های حافظه دوربین‌های دیجیتال یا پخش‌کننده MP3 حذف‌شده‌اند نیز می‌شود. این نرم‌افزار همچنین فایلهایی را که از روی آی پاد شما و یا به‌واسطه وجود باگ‌ها، نقصان‌های سیستم ها و نیز ویروس‌ها پاک‌شده‌اند نیز بازگردانی می‌نماید.

 

 

از ویژگی های نرم افزارRecuva:

قابلیت بازگردانی انواع فایلهای حذف شده بصورت اتفاقی ویا پاک شده از داخل سطل آشغال ویندوز
واسط کاربری بسیار ساده وروان تنها با کلیک برروی گزینه “Scan” و انتخاب فایلهایی که می خواهید بازیابی کنید
سادگی استفاده از فیلتر برای نتایج مبتنی بر نوع و نام فایل
واسط کاربری گرافیکی ساده همانند ویندوز با نمای لیست و درختی
قابلیت اجرا حتی از روی درایوهای قابل حمل USB
بازگردانی تمامی انواع فایلها مانند اسناد آفیس، تصاویر، ویدئو، موزیک،‌ ایمیل و هر آنچه بخواهید!
پشتیبانی از انواع فایلهای سیستمی FAT12, FAT16, FAT32, exFAT, NTFS, NTFS5 , NTFS + EFS
بازگردانی فایل ها ازروی مدیاهای قابل حمل مانند martMedia, Secure Digital, MemoryStick, Digital cameras, Floppy disks, Jaz Disks, Sony Memory Sticks, Compact Flash cards, Smart Media Cards, Secure Digital Cards و …
بازگردانی فایلها از روی درایوهای زیپ خارجی، Firewire و درایوهای سخت افزاری USB
سرعت، کوچک بودن و اجرا تنها در عرض چند ثانیه


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.