Origin Pro 2019bOrigin Pro 2019 دانلود نرم افزار مهندسی رسم حرفه ای نمودارهای آمار اوریجین پرو از آنی یار. Origin Pro 2019 یک نرم افزار قدرتمند و کامل با آنالیز داده است. این برنامه ویژگی های بسیاری از جمله اتصالات منحنی خطی و غیر خطی ، اعتبار سنجی مدل ، ابزارهای مقایسه داده و تجزیه و تحلیل داده های چند بعدی را ارائه می دهد. ابزارهای قدرتمند نمایش تصویری همراه با پارامترهای آماری توصیفی همراه با کمک به آزمون فرضیه ، توسعه مدل و تأیید صحت و تجزیه و تحلیل دادهها به عنوان بهترین برنامه جایگزین است.
OriginPro یک نرم افزار کاربردی با کاربرد آسان است که توانایی تجزیه و تحلیل داده های قدرتمند و قابلیت های نمودار گرافیکی با کیفیت را متناسب با نیاز دانشمندان و مهندسان فراهم می آورد. Origin ، ویژگی های منحصر به فرد اوج تجزیه و تحلیل و متناسب سازی منحنی ، بیش از ۶۰ نوع نمودار قابل تنظیم و الگوهای تحلیل را ارائه می دهد ، همه در یک محیط کار کاملاً یکپارچه.

 

قابلیت های نرم افزار Origin Pro 2019b:

بیش از ۱۰۰ قالب گرافیکی داخلی
شخصی سازی همه عناصر را کلیک کنید و کلیک کنید
ایجاد قالب و قالب های سفارشی
انتقال به PowerPoint یا Word با Copy-Paste
صادر کردن تصویر به قالب های بردار ۱۲+ و Raster
طرح های دسته ای را در ستون ها / برگه ها و کتاب ها انجام می دهد
نمودارهای سه بعدی برای علوم و مهندسی
قابلیت های جامع آماری
متناسب سازی منحنی و تحلیل قله
تجزیه و تحلیل دسته ای و تولید گزارش
اکتشاف داده ها ، گزارش دهی و اتصال


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.