CAD Viewer 9.0.A.57 Network EditionCAD Viewer دانلود نرم افزار مهندسی مشاهده فایل های اتوکد کد ویور از آنی یار. این نرم افزار سریعترین و آسانترین ابزار برای مشاهده فایل های DWG / DXF / DWF است. CAD-Viewer ابزار مفیدی برای تجزیه و تحلیل مدلهای سه بعدی بدون دانش CAD دارد. با فشار یک دکمه ، ۳D-Tool ابعاد ، مساحت سطح و میزان صدا را برای کلیه قسمت های یک مدل فراهم می کند. فاصله ، زاویه و شعاع را می توان با کلیک ساده ماوس اندازه گیری کرد.

CAD Viewer 9.0.A.57 Network Edition یک نرم افزار ساده قابل استفاده برای اشخاصی می باشد که به طور حرفه ای نقشه کشی را آموزش ندیده اند ولی ، کاربرای حرفه ای نقشه کشی نیز می توانند از این نرم افزار به علت گستردگی امکانات آن استفاده نمایند. از جمله امکانات این نرم افزار مشاهده از جلو و عقب شکل ، انتخاب چندین فایل متعدد و پرینت گیری فایل های متعدد به صورت Batch را دارا می باشد. این نرم افزار همچنین از تمامی نسخه های DXF و DWG که توسط اتوکد ۲۰۰۹ به عنوان HGPL شناخته می شوند پشتیبانی می کند .


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.