XnView CompletePhotoscape X Pro دانلود نرم افزار ابزار عکس فتو اسکیپ ایکس پرو از آنی یار ، این نرم افزاری جالب و مناسب ویرایش و مدیریت تصاویر مختلف در رایانه می باشد. نرم افزار Photoscape ویراشگر تصاویر رایگان و فوق العاده قوی است که دارای ابزارهای گوناگونی به منظور ویرایش و مشاهده تصاویر می باشد. ابزارهای گوناگون این نرم افزار می توانند دسته ای از تصاویر و همین طور فرمت فایل های RAW را تغییر دهند. همینطور با استفاده از نرم افزار PhotoScape کاربران می توانند انیمیشن و فایل های GIF تولید کنند. حذف قرمزی چشم با یک کلیک از دیگر امکانات حرفه ای این نرم افزار می باشد. دایرکتوری این نرم افزار دارای مجموعه ای زیبا از فریم و کادرهای رنگی می باشد. همینطور فیلترهای مختلفی برای اضافه کردن افکت باد ، موج و حتی افکت موزاییک در Photoscape وجود دارد. بسیاری از امکانات فتوشاپ به صورت رایگان در Photoscape قرار گرفته اند.

 

امکانات نرم افزار Photoscape:
مشاهده عکس ها در پوشه و ساخت یک اسلایدشو.
تغییر سایز ، روشنایی ، تنظیمات رنگ ، تنظیم ترازسفیدی ، تصحیح نور پس زمینه ، فریم ، بالون ، افکت موزاییک ، اضافه کردن متن و نقاشی روی عکس ، برش عکس ، فیلترهای زیبا و … از نمونه امکانات آن می باشد.
ویرایش گر دسته ای فایل ها.
ترکیب چندین عکس روی یک فریم و کادر برای ساخت عکس نهایی.
چسباندن چندین عکس به صورت افقی یا عمودی برای ساخت عکسی زیبا.
استفاده از چندین عکس برای ساخت عکس متحرک GIF.
برش یک عکس از چندین قطعه مختلف.
عکس برداری از صفحه نمایش و ذخیره آن.
انتخاب رنگ ، بزرگنمایی روی عکس و جستجو.
تغییر نام عکس ها به صورت دسته ای.
تبدیل فرمت Raw.
پرینت صفحات نموداری ، تقویم و …
جستجوی چهره های مشابه در اینترنت.
و …


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.