InPixio Photo Clip Pro 9.0.2 Win/MacInPixio Photo Clip Pro دانلود نرم افزار ابزار عکس این پیکسیو فوتو کلیپ از آنی یار ، نرم افزاری بسیار کاربردی برای برای حذف کامل اشیا یا تغییر پس زمینه تصاویر می باشد. کاربران می توانند با استفاده از جلوه های مختلف با استفاده از InPixio Photo Clip Pro به راحتی قطعات غیر ضروری را از روی تصاویر حذف کرده و آنها را تقویت کنند. این یک برنامه بسیار قدرتمند با یک رابط کاربری ساده است که به کاربران کمک می کند تا بدون هیچ گونه تلاش ، تصاویر را به سرعت شخصی سازی کنند. این برنامه دارای ویرایشگر ویدیو ، برش فیلم و پاک کن است. ایستگاه از پیش تنظیم های مختلف وجود دارد که به شخصی سازی فوری تصاویر کمک می کند. InPixio Photo Clip نرم افزاری که هر جزئیاتی از جمله علایم ، کابل‌ های برق ، افراد و یا حتی برخی صحنه‌ ها را از درون تصویر مورد نظرتان برش زده و بخش‌ های مزاحم و اضافه را پاک می‌کند. به لطف عملکرد تشخیص خودکار بر پایه رنگ ، برنامه InPixio Photo Clip می‌تواند هر شیء رنگی مزاحم در پس‌ زمینه را شناسایی کرده و تنها با یک کلیک حذف کند. دیگر نیازی نیست نگران تحمل وقت و صبر زیاد برای ایجاد موقعیت مناسب و خالی از موارد اضافی جهت ثبت یک تصویر عالی باشید. کافیست تنها عکس خود را بگیرید و پس از بازگشت به منزل عکس را وارد نرم‌ افزار InPixio Photo Clip کنید تا عناصر اضافی در پس‌زمینه تصویرتان را حذف کند.
برای از بین بردن عناصر اضافی و مزاحم در تصویر دیگر نیازی نیست که به نرم‌ افزارهای گوناگون رجوع کنید تا زمان و دقت زیادی را صرف کنید. دیگر برنامه‌ ها از شما می‌خواهند که نقطه و مکان مشخصی را در تصویر انتخاب کنید و گاهی این کار چندان دقیق نخواهد بود. نرم‌افزار Photo Clip با استفاده از ویژگی‌های تکنیکی که دارا می‌باشد بطور خودکار بخشهایی از تصویر را که نیاز به ترمیم و حذف عناصر مزاحم دارد را تشخیص داده و سبب می‌شود که تصویری طبیعی و بدون افت کیفیت داشته باشید.

 

قابلیت‌ های کلیدی نرم‌افزار  InPixio Photo Clip 9.0.2:
حذف پس‌ زمینه‌های تصویر
حذف اشیاء مشخص شده در تصویر
مونتاژ عکس
قابلیت Clone تصویر جهت پرکردن فضای عکس
قابلیت ذخیره پروژه‌ های چندگانه
قابلیت درگ و دراپ جهت ایجاد کنترل بهتر بر روی تصویر
دارای ابزار برش Lasso جهت انتخاب دقیق محل مورد نظر در تصویر
دارای ابزار Paint Brush برای اشیاء بزرگ‌ تر در تصویر
قابلیت بزرگ‌ نمایی برای تصاویر حجیم


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.