FotoSketcherFotoSketcher دانلود نرم افزار ابزار عکس فتو اسکچر از آنی یار ، نرم افزاری فوق العاده قدرتمند ، بسیار جالب و پر کاربرد به منظور تبدیل عکس ها به نقاشی می باشد نام یک نرم افزار کارآمد که به کاربر اجازه می دهد بدون تخصصی ویژه اقدام به تبدیل تصاویر مورد نظر به نقاشی را داشته باشد و به راحتی بعد از اینکه عکسی را گرفتید می توانید آن را در این نرم افزار وارد کرده و به سادگی هرچه تمام تر آن تصویر را به نقاشی های زیبا مبدل کنید. شما فقط کافیست عکس مورد نظر خود را که در مناظر و یا سایر مناطق گرفته اید را وارد نرم افزار کنید و سپس خود نرم افزار به صورت خودکار ویرایش های لازم را بر روی آن انجام می دهد و در آخر عکس واقعی شما را تبدیل به عکس نقاشی می کند که البته برای طبیعی تر شدن عکس آن را در قابی شیک قرار می دهد تا به عکس نقاشی جلوه ی حقیقی تری را بدهد. همچنین اگر شما از کیفیت عکس تبدیل شده به نقاشی راضی نبودید می توانید به صورت دلخواه تنظیمات آنرا جا به جا کنید تا باعث کیفیت بیشتر نقاشی گردد. علاوه بر قابلیت تبدیل عکس به نقاشی، این نرم افزار دارای قابلیت های جالب دیگری نیز می باشد.
در واقع در نرم افزار چندین مد مختلف قرار دارد که هر مد عکس شما را به عکس طراحی تبدیل می کند مد هایی مانند هاشور، چهار خانه، خطوط سیاه و سفید، شطرنجی، کارتونی و بسیاری از مد های دیگر. بعلاوه در این نرم افزار ابزارهای دیگری مانند ابزار نوشتن که می توانید پس از تبدیل عکس به نقاشی اسم خود را به گوشه نقاشی با فونت های بسیار زیبا اضافه کنید هم قرار گرفته اند. یکی دیگر از امکانات بسیار خوب این نرم افزار امکان چاپ آنی عکس تبدیل شده توسط پرینتر است زیرا در آن گزینه چاپ مستقیم قرار دارد که می توانید با استفاده از این گزینه به محض ساخته شدن نقاشی آن را بر روی کاغذ در سایزهای مختلف چاپ کنید.

قابلیت های نرم افزار FotoSketcher

تبدیل آسان عکس های واقعی به عکس های نقاشی
امکان تغییر رنگ قسمت های مختلف عکس تبدیل شده
تبدیل آسان عکس های واقعی به عکس های جالب کارتونی
امکان تغییر تنظیمات نرم افزار به صورت دلخواه
قابلیت زوم بر روی عکس در محیط نرم افزار
امکان تغییر سایز عکس
قابلیت برگرداندن رنگ های حذف شده بر روی عکس
و …


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.