• ۲۸۰ بازدید
  • آبان ۶, ۱۳۹۷
آموزش خارج شدن از ریپورت تلگرام

در این مقاله قصد داریم به موضوع ریپورت تلگرام بپردازیم . بلاک شدن توسط تعدادی از افرادی که شما با آن ها صحبت را آغاز کرده اید در حالی که آن افراد شماره شما را در گوشی خود ذخیره نکرده اند می تواند عامل اصلی ریپورت شدن در تلگرام باشد . اینکه ریپورت تلگرام چیست و دلایل ریپورت شدن در تلگرام و روش های خارج شدن از ریپورت تلگرام را در ادامه مقاله دنبال کنید .

معنی ریپورت تلگرام
در صورتی که فردی وارد حریم شخصی دیگران شود و برای کسی که شماره او را در لیست کانتکت های خود ندارد پیام بفرستد و طرف مقابل هم او را به عنوان مزاحم به تلگرام معرفی کرده و Report Spam را انتخاب کند ، مشخصات فرد خاطی به عنوان اسپمر در سرور تلگرام ثبت می شود و در صورت تکرار این عمل اکانت این فرد ریپورت می شود . البته گزینه Report Spam در صورتی نمایان می شود که طرفین شماره یکدیگر را نداشته باشند یا یکی از آن ها شماره دیگری را نداشته باشد . در صورتی که اکانت شخصی در تلگرام ریپورت شود ، این فرد فقط می تواند در گروه ها فعالیت کند و فقط می تواند به PV کسانی برود که هر دو طرف شماره یکدیگر را داشته باشند و زمانی که این فرد شماره کسی را داشته باشد ولی طرف مقابل شماره او را ندارد قادر به ارسال پیام برای او نخواهد بود . اگر در هنگام ارسال پیام برای فردی در تلگرام در کنار پیام شما ، علامت تعجب قرمز نشان داده می شود و پیام شما ارسال نمی شود شما به عنوان اسپم شناخته شده و ریپورت در تلگرام شده اید . برای خارج شدن از ریپورت تلگرام قسمت های بعدی مقاله را دنبال کنید .

روش های رفع ریپورت تلگرام
روش اول برای خارج شدن از ریپورت در تلگرام

برای رفع ریپورت تلگرام یک ایمیل به آدرس spam@telegram.org ارسال نمایید . در قسمت Subject این ایمیل کلمه Spam را وارد نموده و متن ایمیل را به شرح زیر وارد نمایید :

Hi .My Account Wrongly Limited for Sending Message to people who i have not they phone number in my contacts. i’m sure that i don’t send spam and annoying messages to no body.please remove my account limitation.
My Phone number: +98**********
My Telegram ID:@******

احتمالا بعد از یک هفته یا بیشتر ، نتیجه برای شما ایمیل خواهد شد . البته ارسال ایمیل های بسیار زیاد به تلگرام ممکن است اصلا پاسخی برای شما ارسال نشود .

روش دوم استفاده از ربات رفع ریپورت رسمی تلگرام برای خارج شدن از ریپورت در تلگرام

۱- برای خارج شدن از ریپورت در تلگرام با استفاده از ربات رفع ریپورت تلگرام به آیدی spambot@ بروید . برای این کار روی آیکون سرچ در قسمت بالا سمت راست نرم افزار تلگرام تپ کنید و در کادری که باز می شود تایپ کنید spambot@
۲- در پنجره ای که باز می شود روی START تپ کنید .
۳- در این مرحله گزینه OK go ahead را انتخاب کنید .
۴- گزینه No I’ll never do any of this را انتخاب کنید .
۵- در این مرحله ربات پیامی برای شما ارسال می کند و از شما می پرسد که دلیل ریپورت اکانت تلگرام شما چیست ؟ متن زیر را کپی کنید و برای ربات ارسال نمایید .

Dear Telegram Support, My Telegram account has been spammed suddenly and I cannot send message to any contacts whom I don’t have their number, if I am the chat starter.
Kindly help to fix the issue and remove the spam report. Best Regards.

۶- در این مرحله تلگرام اکانت تلگرام شما را بررسی و رفع ریپورت می کند و در مواردی حتی تاریخ دقیق خارج شدن از ریپورت تلگرام را نیز ذکر می کند .

روش سوم برای خارج شدن از ریپورت در تلگرام

۱- برای رفع ریپورت تلگرام ، وارد قسمت تنظیمات تلگرام شوید .
۲- سپس وارد قسمت پرسش و پاسخ (Ask a Question ) شوید .
۳- در پنجره ای که باز می شود روی دکمه Ask تپ کنید .
۴- به زبان انگلیسی از اپراتور تلگرام تقاضا کنید که شما را رفع ریپورت تلگرام نماید . ( می توانید از متن های انگلیسی که در مراحل قبل ارائه شد استفاده نمایید )

نکته : به این نکته توجه داشته باشید که تلگرام هر کاربر را تنها یک بار رفع ریپورت می کند و اگر برای بار دوم ریپورت شدید دیگر قابل بازگشت نخواهد بود .

دلایل ریپورت شدن در تلگرام

ریپورت شدن در تلگرام دلایل مختلفی دارد و لیست دقیقی از این دلایل توسط تلگرام ارائه نشده است ولی بر حسب تجربه در مورد علت ریپورت شدن در تلگرام می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- استفاده از نسخه های غیر رسمی تلگرام مثل تلگرام فارسی و موبوگرام .
۲- عضویت در کانال ها و گروه های غیر اخلاقی ، با ریپورت شدن گروه شما هم ریپورت می شوید .
۳- ارسال بیش از صد پیام در روز ( البته این پیام ها چت کردن را شامل نمی شود )
۴- استفاده از استیکرهای غیر مجاز که در تلگرام ذخیره نمی شوند ( به دلیل اینکه این استیکرها توسط ربات ها کنترل می شوند )
۵- فوروارد کردن پیام ها با لینک غیر مجاز و آلوده
۶- سرک کشیدن در PV افراد در گروه ها
۷- گروه و کانال های تبلیغاتی که شما را اد و بعد حذف می کنند ، چون حذف زیاد از گروه و کانال مساوی با ریپورت شدن در تلگرام
۸- استفاده از حالت last seen recently به مدت طولانی

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار