• ۳۵۶ بازدید
  • آبان ۹, ۱۳۹۷
آموزش ساخت ایمیل یاهو و ورود به ایمیل

سال ها قبل که نام ایمیل یا پست الکترونیکی به زبان آمد کمتر کسی فکر می کرد کاربرد این ابزار در زندگی و کسب و کار افراد تا این حد گسترده شود. امروزه داشتن ایمیل از ضروری ترین موضوعات در زندگی همه مردم است. از ثبت نام های اینترنتی گرفته تا دریافت سوابق بیمه ، ثبت نام اینترنت پرسرعت ، ثبت نام کنکور و غیره همگی نیاز به داشتن یک ایمیل توسط متقاضی دارند. با توجه به اینکه ساختن ایمیل در نگاه اول ممکن است کمی مشکل به نظر بیاید ، گروه مشاوره آنی یار تصمیم گرفته است در این مقاله کاربران را با نحوه ساختن ایمیل یاهو آشنا کند. ثبت نام در ایمیل یاهو که از قدیمی ترین ارائه دهندگان سرویس ایمیل در جهان است ، رایگان بوده و به سادگی انجام می شود.
در ادامه آموزش ساختن ایمیل و نحوه ورود به ایمیل یاهو را مطالعه خواهید کرد.

 در انتخاب رمز عبور ایمیل خود از ترکیب اعداد و حروف استفاده کنید. 

راهنمای ساخت ایمیل یاهو

یاهو از قدیمی ترین ارائه دهندگان سرویس ایمیل است. به همین دلیل همچنان بیشترین ثبت نام ها برای داشتن ایمیل در این سایت انجام می شود. اگر شما هم قصد دارید در سایت یاهو ثبت نام کرده و ایمیل خودتان را بسازید ، به ترتیب زیر عمل کنید:

وارد سایت mail.yahoo.com شوید:

ساخت ایمیل یاهو

اکنون برای ساختن ایمیل یاهو ، مطابق تصویر فوق بر روی Sign up کلیک نمایید تا وارد صفحه زیر شوید:

نحوه ساخت ایمیل یاهو

اکنون باید نام و نام خانوادگی خود را به صورت انگلیسی در قسمت های First Name و Last Name وارد نمایید. سپس آدرس ایمیل درخواستی خود را در قسمت Email Address وارد نمایید. پیشنهاد ما این است که ترکیبی از نام و نام خانوادگی خود به همراه یک عدد را تایپ کنید که قبلا استفاده نشده باشد.

در قسمت بعدی باید رمز عبور خود را وارد نمایید. پسورد شما بهتر است شامل حروف و اعداد باشد و همچنین از اسم و فامیل خود در آن استفاده نکنید.
در قسمت موبایل ، شماره همراه خود را به درستی و با دقت وارد کنید. چرا که در ادامه مراحل ثبت نام به شماره موبایل خود احتیاج خواهید داشت.
در قسمت بعدی باید تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید. پیشنهاد ما این است این تاریخ را نیز به دقت وارد کنید.
در نهایت در قسمت Gender باید تعیین کنید که زن یا مرد هستید.
اکنون بر روی دکمه Continue کلیک نمایید تا وارد مرحله بعد شوید:

آموزش ساخت ایمیل یاهو

همانطور که می بینید شماره همراهی که وارد کرده اید به نمایش در آمده است. حالا بر روی دکمه Text me an Account Key کلیک کنید تا یک کد تایید به شما پیامک شود.
حالا در صفحه بعد باید کد تایید را وارد کنید. اگر کد را به درستی وارد کرده باشید ، پیامی به صورت زیر به نمایش در می آید:

آموزش تصویری ساخت ایمیل یاهو

اکنون ساخت ایمیل شما به پایان رسیده است و شما دارای ایمیل یاهو شده اید.

نحوه ورود به ایمیل یاهو

حالا که ایمیل یاهو خود را ساخته اید ، باید با نحوه ورود به ایمیل خود آشنا شوید. حساب یاهو شما شخصی است و به وسیله رمز عبوری که در هنگام ثبت نام وارد کردید حفاظت می شود. بنابراین باید برای وارد شدن به ایمیل خود ، رمز عبور خود را نیز بدانید.
برای وارد شدن به ایمیل یاهو ، وارد سایت mail.yahoo.com شوید:

ورود به ایمیل یاهو

حال باید ایمیل خود و رمز عبور را در قسمت های مشخص شده وارد کنید.
اگر موارد فوق را به درستی وارد کرده باشید ، وارد ایمیل خود می شوید و پنجره ای شبیه به تصویر زیر برای شما به نمایش در می آید:

فراموش نکنید که برای امنیت بیشتر ، بعد از پایان کار خود از ایمیل یاهو خارج شوید. (Sign Out کنید)
اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید می توانید با خواندن مقاله ” راهنمای بازیابی ایمیل یاهو “ رمز عبور خود را بازیابی کنید

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار