• ۳۶۳ بازدید
  • آبان ۱۱, ۱۳۹۷
معرفی نرم افزار های کاهش حجم فیلم برای اندروید

در مقاله های قبلی بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم اندروید چند نرم افزار محبوب و کاربردی برای ویرایش فیلم معرفی کردیم . امروز به معرفی نرم افزار های کم کردن حجم فیلم اندروید خواهیم پرداخت . اپلیکیشن های فشرده سازی فیلم اندروید ، بسیار کاربردی هستند زیرا امروزه اکثر گوشی های موبایل و دوربین های فیلم برداری با کیفیت ۴k و Full HD فیلم برداری می کنند و خروجی این فیلم ها حجم بسیار زیادی دارند و فضای زیادی از حافظه گوشی را اشغال می کنند . در مقاله امروز گروه مشاوره آنی یار آموزش کاربردی نحوه کاهش حجم فیلم و نرم افزارهای کاهش حجم فیلم بدون افت کیفیت فیلم در اندروید را مورد بررسی قرار می دهد.

در چه مواقعی نیاز است حجم فیلم را در موبایل کم کنیم ؟

همانطور که اشاره شد امروزه اکثر گوشی های هوشمند و دوربین های فیلم برداری ، با کیفیت بالا و حجم زیاد به صورت ۴K و Full HD فیلم برداری می کنند . حجم زیاد این فیلم ها ممکن است باعث پر شدن حافظه گوشی شما شده و مشکلاتی را برای شما به وجود آورد و همچنین این روزها فرستادن فیلم در اینستاگرام ، در پست ها و استوری ها بسیار رایج شده و همانطور که می دانید فیلم های ارسال شده در شبکه های اجتماعی با محدودیت هایی در حجم فایل های ارسالی مواجه هستند . استفاده از نرم افزارهای کاهش حجم و فشرده سازی فیلم می تواند راه گشای بسیاری از این مشکلات باشد .

نحوه کم کردن حجم فیلم در اندروید

برای کم کردن حجم فیلم در اندروید باید از نرم افزارهای کاهش حجم فیلم استفاده کنید . در این بخش از مقاله به معرفی چند برنامه محبوب و قدرتمند برای کاهش حجم فیلم اندروید می پردازیم .

Video Dieter 2 for Android

این نرم افزار یک گزینه عالی برای کاهش حجم فیلم اندروید بدون افت کیفیت است که می تواند تا ۱۰ برابر حجم فیلم اصلی را کاهش دهد . با این نرم افزار می توانید صدای فیلم را حذف کرده و یا در حین ویرایش فیلم آهنگ دلخواهی را به آن اختصاص دهید . از دیگر امکانات این نرم افزار قابلیت تغییر رزولوشن فیلم می باشد . این نرم افزار رایگان بوده و شما می توانید از فروشگاه google strore آن را دانلود و نصب نمایید.

Video Compressor

این نرم افزار جزو اولین نرم افزارهای فشرده سازی فیلم اندروید می باشد و کار با آن بسیار ساده بوده و مناسب برای کاهش سریع حجم فیلم برای ارسال در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی است . با استفاده از این نرم افزار می توانید یک فیلم ۸۴MB را به ۱۰MB کاهش دهید . همچنین شما می توانید حجم فیلم نهایی را بر حسب MB مشخص کنید .

Video Converter Android 2 PRO

این نرم افزار یک نرم افزار قدرتمند برای تبدیل و کاهش حجم فیلم می باشد . این نرم افزار بعد از نصب شدن دستگاه شما را اسکن می کند و لیستی از ویدئوهای موجود تهیه می کند تا در دفعات بعدی کاربر به راحتی قادر به انتخاب ویدئو مورد نظر باشد . از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به کاهش حجم فایل های ویدئویی برای ارسال از طریق SMS بدون افت کیفیت ، حالت کتابچه راهنمای کاربر برای مشخص کردن حجم ویدئو – رزولوشن مورد نظر و … همچنین امکان حذف صدا از فیلم و تبدیل MP4 به سایر فرمت های ویدئویی و تبدیل انیمیشن های GIF به ویدئو اشاره کرد .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار