• ۲۱۱ بازدید
  • آبان ۲۰, ۱۳۹۷
افزودن توضیحات پروفایل تلگرام و اضافه کردن بیو به پروفایل تلگرام

پیام رسان محبوب تلگرام ، با آپدیت های جدید خود و رفع نقص ها و نیازمندی های قبلی محبوبیت خود را بیش از پیش در بین کاربران خود افزایش داده است . همانطور که می دانید پشتیبانی از زبان فارسی و محدود سازی کاربران گروه و کانال توسط ادمین و امکان ارسال پیام تصویری و ویدئویی به نسخه های قبلی تلگرام یعنی نسخه ۴٫۱ تلگرام و نسخه ۴ تلگرام اضافه شد ، اکنون این پیام رسان در نسخه ۴٫۲ قابلیت های جدید دیگری مثل بیو تلگرام و عکس های نابود شونده را به کاربران خود ارائه کرده است . در مقاله امروز مرکز مشاوره ناجیان رایانه ویژگی های نسخه جدید تلگرام یعنی اضافه کردن بیو به پروفایل تلگرام و سایر ویژگی های این نسخه را بررسی خواهیم کرد .

 

نسخه جدید تلگرام ۴٫۲ چه ویژگی هایی دارد ؟

از مهم ترین ویژگی های نسخه جدید تلگرام یعنی تلگرام ۴٫۲ می توان به اضافه کردن بیو به پروفایل تلگرام اشاره کرد . در تلگرام ۴٫۲ امکان فرستادن عکس ها و فیلم های نابودگر در چت های خصوصی به وجود آمده است . شما می توانید برای عکس ها و فیلم های خود علامت ساعت و تایمر قرار دهید و در صورتی که فردی از عکس نابود شونده ای که برایش فرستاده اید اسکرین شات بگیرد ، پیغامی مبنی بر آن برای شما ارسال خواهد شد . در این نسخه با استفاده از CDN های رمزگذاری شده می توانید بسیار سریع عکس ها و فیلم های مورد نظر خود را از گروه ها و کانال ها ی مختلف دانلود نمایید . همچنین می توانید با انتخاب یک استیکر و زدن گزینه UP آن استیکر را به صورت تمام صفحه ببینید . ضمن اینکه در نسخه ۴٫۲ امکان ویرایش عکس پیشرفته قرار داده شده و شما می توانید به وسیله آن بسیار سریع تر از نرم افزارهای مشابه تصاویر خود را ویرایش کنید .

 

نحوه افزودن بیو به پروفایل تلگرام

برای اضافه کردن بیو به تلگرام ، بعد از نصب نسخه جدید تلگرام یعنی تلگرام ۴٫۲ مراحل زیر را دنبال کنید :
۱- برنامه تلگرام را اجرا کرده و روی آیکون سه خط در بالای صفحه تپ کنید .
۲- وارد Settings شوید .

اضافه کردن بیو به پروفایل تلگرام

 

۳- مشاهده می کنید که در بخش info گزینه Bio اضافه شده است . روی آن تپ کنید .

افزودن بیو به پروفایل تلگرام

 

۴- در این بخش شما می توانید متن کوتاهی شامل حداکثر ۷۰ کارکتر وارد کنید . متن بیو تلگرام خود را وارد کرده و روی آیکون تیک در بالای صفحه تپ کنید . این متن به عنوان توضیحات پروفایل تلگرام شما دیده خواهد شد .

 

نکته : در صورت افزودن توضیحات پروفایل تلگرام ( بیو تلگرام ) اعضای گروه هایی که در آن عضو هستید قادر به مشاهده بیو تلگرام شما خواهند بود .

 

” اعضای همه گروه هایی که در آن عضو هستید بیو تلگرام شما را مشاهده خواهند کرد . “

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار