• ۳۶۰ بازدید
  • آبان ۲۱, ۱۳۹۷
پین کردن پیام در گروه تلگرام و پین کردن مخاطب در تلگرام

پیام رسان تلگرام

 

در صورتی که در باره این موضوع مشکلی دارید و یا در همین خصوص سوالی دارید می توانید با:

شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ از طریق تلفن ثابت (کل کشور)

شماره تماس ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از طریق تلفن ثابت (فقط تهران)

( از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب )

تماس گرفته و با کمک کارشناسان سامانه مشاوره ناجیان رایانه مشکل خود را رفع نمایید.

( در صورت اشغال بودن خطوط ، مجددا تلاش کنید )

 

 

بی شک پیام رسان تلگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است که همگی ما در طول روز از آن برای ارتباط با دوستان و همکاران خود استفاده می کنیم . هر یک از ما لیستی از تعداد زیادی مخاطب در تلگرام خود داریم اما ممکن است با یک یا چند مخاطب ارتباط بیشتری داشته باشیم و مایل باشیم که این مخاطب همیشه در لیست مخاطبان ما نفر اول باشد . با استفاده از قابلیت پین تلگرام این امکان برای شما میسر است . همچنین در سوپرگروه های تلگرام ، ادمین یا سازنده آن سوپرگروه ممکن است نیاز داشته باشد که یک پیام مثلا قوانین سایت یا یک اطلاعیه خاص را به اطلاع تمام کاربران حتی کاربرانی که در آینده به سوپر گروه ملحق خواهند شد برساند . پین کردن در تلگرام این امکان را برای ادمین سوپرگروه فراهم می کند . مرکز مشاوره آنی یار در این مقاله دو مقوله پین کردن مخاطب در تلگرام و پین کردن پیام در گروه تلگرام را مورد بررسی قرار می دهد .

 

” برای پین کردن پیام در یک گروه معمولی ابتدا باید آن را تبدیل به سوپرگروه نمایید . “

پین در تلگرام چیست ؟

با استفاده از قابلیت پین کردن مخاطب در تلگرام می توانید گروه ها ، کانال ها و یا چتی که برای شما اهمیت بیشتری دارد را به اول لیست مخاطبانتان پین یا سنجاق کنید . پین کردن پیام در گروه تلگرام در سوپرگروه ها کاربرد دارد و به وسیله آن ادمین سوپرگروه می تواند متن ثابت را در بالای گروه خود قرار دهد تا کاربران آن را مشاهده کنند . لازم به ذکر است که این ویژگی مختص سوپرگروه است و در صورتی که گروه شما یک گروه معمولی است باید ابتدا آن را تبدیل به سوپرگروه نمایید . در ادامه مقاله نحوه پین کردن در گروه تلگرام را خواهید آموخت .

 

پین کردن مخاطب در تلگرام

برای پین کردن مخاطب در تلگرام مراحل زیر را دنبال کنید :

۱- ابتدا گروه ، کانال یا چت دلخواه خود را انتخاب و لمس کنید .

پین کردن پیغام در تلگرام

 

۲- از پنجره ای که باز می شود گزینه Pin to top را انتخاب کنید .

پین کردن پیغام

به این ترتیب مخاطب انتخاب شده به بالای لیست سنجاق یا پین می شود . برای خارج کردن مخاطب از پین ، مخاطب پین شده را انتخاب و لمس کنید و از پنجره بازشده گزینه Unpin from top را انتخاب نمایید .

نکته : در نسخه دسکتاپ با کلیک راست روی چت یا گروه مد نظر این گزینه ها قابل دسترسی هستند و همچنین می توانید با کلیک روی چت های پین شده آن ها را جا به جا کنید .

 

 تنها ادمین سوپرگروه می تواند یک پیام را در سوپرگروه پین کند . 

نحوه پین کردن پیام در گروه تلگرام

برای پین کردن پیام در گروه تلگرام مراحل زیر را دنبال کنید :

۱- وارد گروه شوید و متن مورد نظر خود را که می خواهید در بالای گروه نمایش داده شود تایپ کرده و پیام را در گروه ارسال نمایید .

 

پین کردن پیغام

 

۲- روی متن پیام یک بار بزنید تا پنجره جدیدی باز شود . در این بخش گزینه Pin را انتخاب کرده و سپس تیک Notify all member را فعال کنید .

 

پین کردن پیغام در تلگرام

 

۳- گزینه OK را انتخاب کنید .
در این صورت متن مورد نظر شما در بالای سوپرگروه اضافه می شود .

 

حذف پین در تلگرام

 

برای حذف آن پیام از بالای سوپرگروه بر روی علامت ضربدر کنار آن کلیک کنید . و یا اینکه مجددا روی پیام پین شده ضربه بزنید و گزینه unpin را انتخاب کنید . و برای تغییر دادن پیام آن را ویرایش و دوباره پین کنید .

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار