• ۲۷۵ بازدید
  • آبان ۲۳, ۱۳۹۷
استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام در یک گوشی

با گسترده شده دامنه استفاده از اینستاگرام در کشور ، نیاز ها و سوالات در خصوص این نرم افزار بیشتر شده و کاربران این نرم افزار به دنبال رفع مسائل و مشکلات خود هستند. مرکز مشاوره آنی یار در همین راستا و در ادامه نگارش مقالات مربوط به سوالات و مشکلات اینستاگرام ، امروز در خصوص داشتن چند اکانت همزمان در اینستاگرام آموزشی را آماده کرده است. ما در این مقاله به شما خواهیم آموخت چگونه دو اکانت اینستاگرام داشته باشید و از آنها به طور همزمان در یک گوشی استفاده کنید.

 

آیا می توانیم دو یا چند اکانت اینستاگرام داشته باشیم ؟

اگر شما هم علاوه بر اکانت شخصی خود در اینستاگرام ، اکانت های دیگری مانند حساب کاربری شرکت یا دفتر کار خود را ساخته اید و می خواهید آن را مدیریت کنید باید نحوه استفاده همزمان از چند اکانت را بیاموزید. همانطور که اشاره کردیم ، به تازگی در نرم افزار اینستاگرام امکانی تعبیه شده است که شما بتوانید به طور همزمان چند اکانت اینستاگرام را در یک گوشی ایجاد و مدیریت کنید. در گذشته شما مجبور بودید برای استفاده از یک اکانت ، از حساب کاربری فعلی تان خارج شوید و با اکانت دیگر لاگین کنید. اینستاگرام در آپدیت جدید خود این اجازه را به شما می دهد که چند اکانت دیگر به نرم افزار اضافه کنید و هر زمان که مایل بودید بین اکانت های اینستاگرام خود سوئیچ کنید.

نحوه اضافه کردن اکانت های جدید اینستاگرام

برای اضافه کردن اکانت های جدید به اینستاگرام باید مراحل زیر را طی کنید:
ابتدا وارد تنظیمات اینستاگرام خود شوید:

بعد از لمس کردن گزینه Add Account وارد صفحه زیر می شوید.

اگر از قبل اکانت دیگری داشته اید ، نام کاربری و رمز عبور آن را وارد کرده و Login را بزنید. در غیر این صورت باید گزینه Sign up که در پایین صفحه وجود دارد را انتخاب کنید.

حال در صفحه زیر ، شماره موبایل خود را وارد می کنید و در ادامه روند ثبت نام در اینستاگرام مانند همیشه است.

اگر نمی دانید ادامه ثبت نام اینستاگرام چگونه است این مقاله را بخوانید :

معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام و عضویت در آن

استفاده از چند اکانت اینستاگرام به صورت همزمان

پس از آنکه اکانت دوم خود را در اینستاگرام ساختید حالا در کنار صفحه ( پایین ) عکس کوچک خود را می بینید که مربوط به اکانت فعلی و فعال شما است.حالا کافی است آن را لمس کنید تا به راحتی بین اکانت های دیگرتان سوئیچ کنید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار