• ۳۱۴ بازدید
  • آبان ۲۳, ۱۳۹۷
رفع مشکل باز نشدن استوری اینستاگرام

یکی از قابلیت های جدید نرم افزار اینستاگرام که محبوبیت زیادی در بین کاربران کسب کرده است قابلیت استوری اینستاگرام می باشد. در این زمینه ، یکی از مشکلاتی که برخی از کاربران اینستاگرام با آن مواجه هستند این است که زمانیکه می خواهند تصاویر و فیلم های استوری دوستان خود را مشاهده کنند این تصاویر و ویدئوها لود نمی شود و یا اینکه سیاه می شوند و قابل دیدن نیستند. مرکز مشاوره آنی یار در این مقاله قصد دارد دلایل باز نشدن استوری اینستاگرام و راه حل های این مسئله را مورد بررسی قرار دهد.

” استوری ها ظرف مدت ۲۴ ساعت به صورت اتوماتیک حذف می شوند. “

استوری اینستاگرام چیست ؟

در نسخه جدید اینستاگرام از قابلیت جدیدی به نام استوری اینستاگرام رونمایی شده که در آن می توانید به جای اینکه عکس های خود را تک تک پست کنید همه آن ها را در قالب Story یا داستان دیدنی به دوستانتان نشان دهید. البته این Story ها تاریخ انقضا دارند و طی ۲۴ ساعت به صورت اتوماتیک از قسمت feed اینستاگرام پاک می شوند.

استوری اینستاگرام چیست

عکس ها و ویدوئوهایی که شما به اشتراک می گذارید در دایره هایی از تصاویر در بالای صفحه نمایش داده می شوند. استوری اینستاگرام قابلیت کامنت گذاری هم دارد به این ترتیب که هنگام دیدن عکس ها یا ویدئو ها با انتخاب گزینه Send Message کامنت مربوط به آن استوری را می گذاریم. اگر در ساخت استوری اینستاگرام مشکل دارید می توانید مقاله آموزش استوری اینستاگرام قابلیت جدید ایستاگرام را مطالعه نمایید.

مشکل باز نشدن استوری

مشکل باز نشدن استوری ینستاگرام، دلایل مختلفی می تواند داشته باشد:
۱- یکی از دلایل این مسئله قدیمی بودن گوشی است. در نسخه های قدیمی اندروید امکان آپدیت اینستاگرام وجود ندارد و بنابراین امکان استفاده از قابلیت استوری آن نیز فراهم نیست و یا اینکه در صورت آپدیت شدن به دلیل ناسازگاری نسخه آپدیت شده با سخت افزار قدیمی گوشی مشکلاتی در باز شدن استوری اینستاگرام مشاهده می شود.
۲- پر شدن حافظه داخلی گوشی یکی دیگر از مسائلی است که ممکن است باعث باز نشدن استوری اینستاگرام شود. برای بررسی این مسئله از قسمت تنظیمات گوشی خود وارد قسمت Storage شده و میزان حافظه خالی گوشی خود را بررسی نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله رفع مشکل پر شدن حافظه گوشی اندروید را مطالعه نمایید.
۳- مسئله کش مورد دیگری است که می تواند به بروز مشکل باز نشدن استوری بینجامد. همه نرم افزارها دارای یک حافظه نهان یا کش می باشند، در صورتی که این حافظه پر شده باشد و پردازنده گوشی شما نیز ضعیف باشد این امر ممکن است باعث هنگ کردن اینستاگرام و باز نشدن استوری اینستاگرام شده باشد.

دلایل باز-نشدن استوری ایستاگرام

برای خالی کردن کش اینستاگرام کافی است در قسمت تنظیمات گوشی خود وارد قسمت Apps (و یا در برخی نسخه های اندروید Application manager) شده سپس نرم افزار instagram را در لیست برنامه های موجود انتخاب کرده و در پنجره ای که باز می شود وارد قسمت Storage شده گزینه Clear cache را انتخاب نمایید.

” با تنظیم اتوماتیک تاریخ و ساعت گوشی، مشکل سیاه شدن استوری اینستاگرام حل می شود. “

رفع مشکل سیاه شدن استوری اینستاگرام

مشکل سیاه شدن استوری اینستاگرام با تنظیم اتوماتیک تاریخ و ساعت گوشی حل می شود. برای این منظور:

سیاه شدن استوری اینستاگرام

۱- وارد قسمت تنظیمات گوشی خود یعنی Settings شوید.
۲- برای اندروید ۷ به بالا وارد قسمت General management شوید. برای اندروید ۷ به پایین این قسمت وجود ندارید و باید وارد مرحله بعد شوید.
۳- وارد قسمت Date and time شوید.
۴- گزینه Automatic date and time را فعال کنید.
این کار باعث می شود تاریخ و ساعت گوشی شما به صورت اتوماتیک توسط اینترنت تنظیم شود.

نکته: در صورتی که با این کار مشکل سیاه شدن استوری اینستاگرام شما حل نشد بایدگوشی خود را ریست فکتوری نمایید.

[تعداد: 2   میانگین: 3/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار