• ۴۱۴ بازدید
  • آبان ۲۴, ۱۳۹۷
آموزش گذاشتن چند عکس و فیلم کنار هم در اینستاگرام

در نسخه های قدیمی اینستاگرام برای گذاشتن چند عکس در یک پست اینستاگرام باید از نرم افزارهایی که برای این کار وجود داشت استفاده می کردیم و این قابلیت در خود اینستاگرام وجود نداشت . قبلا در مورد قابلیت های جدید اینستاگرام مثل قابلیت پخش زنده در اینستاگرام و لایو استوری صحبت کردیم . اما در نسخه های جدید اینستاگرام قابلیت گذاشتن چند عکس در اینستاگرام به صورت اسلایدشو و کلاژ نیز اضافه شده است . در مقاله های گذشته مرکز مشاوره آنی یار ، آموزش رفع مشکل آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام را خدمت شما عزیزان ارائه نمودیم . در مقاله امروز نیز به موضوع گذاشتن چند عکس کنار هم در اینستاگرام خواهیم پرداخت .

نحوه گذاشتن چند عکس در اینستاگرام

همانطور که اشاره شد در نسخه های جدید شبکه اجتماعی اینستاگرام امکان ساخت آلبوم و پست پازلی وجود دارد . شما می توانید تا ده عکس و یا فیلم را به صورت همزمان در یک پست در قالب یک آلبوم ارسال کنید . آلبوم ها در اینستاگرام در صفحه اخبار به صورت اسلاید شو و امکان سوئیپ به چپ و راست نمایش داده می شوند و در صفحه شخصی فرد با آیکون چند عکس پشت سر هم نمایش داده می شوند . ضمن اینکه امکان گذاشتن لایک و کامنت تنها برای کل آلبوم وجود دارد و شما نمی توانید به صورت جداگانه برای هر تصویر یا فیلم در یک آلبوم در اینستاگرام لایک و کامنت بگذارید .
برای گذاشتن چند عکس در اینستاگرام در قالب یک پست ( ساخت آلبوم در اینستاگرام ) مراحل زیر را دنبال کنید :
۱- برنامه اینستاگرام را اجرا کنید و وارد اکانت اینستاگرام خود شوید .
۲- آیکون ارسال پست جدید را انتخاب کنید .
۳- منوی Library یا Gallery را انتخاب کنید .

ارسال همزمان چند عکس در اینستاگرام

 

۴- گزینه Select multiple را انتخاب کرده و سپس عکس های مورد نظر خود را تا ماکزیمم ۱۰ عکس انتخاب کنید ، به این نکته توجه کنید که عکس ها در پست اینستاگرام شما به همان ترتیبی که در این بخش انتخاب کرده اید نمایش داده خواهند شد .
۵- گزینه Next را از گوشه سمت راست و بالای صفحه انتخاب کنید .
۶- در مرحله بعد فیلترهای مورد نظر خود را بر روی عکس هایتان اعمال کنید . شما می توانید در این بخش برای هر یک از عکس های خود یک فیلتر را انتخاب کنید ، برای این کار از بخش بالایی اینستاگرام هر عکس را انتخاب و فیلتر مورد نظر خود را از پایین روی آن اعمال کنید .
۷- بعد از انتخاب فیلتر ها گزینه Next را انتخاب کنید .
۸- در مرحله بعد می توانید توضیحات و تگ های مد نظر خود را وارد کرده و گزینه Share را انتخاب کنید .

گذاشتن چند عکس در اینستاگرام به صورت کلاژ

گذاشتن چند عکس در اینستاگرام به صورت کلاژ ، یعنی چند عکس را انتخاب کرده و آن ها را قالب بندی کنید و در نهایت عکسی بسازید که از چند عکس تشکیل شده است . برای گذاشتن چند عکس کنار هم در اینستاگرام به صورت کلاژ مراحل زیر را دنبال کنید :
۱- برنامه اینستاگرام را اجرا کنید و وارد اکانت اینستاگرام خود شوید .
۲- آیکون ارسال پست جدید اینستاگرام را انتخاب کنید .
۳- وارد بخش Library یا Gallery شوید .

گذاشتن چند عکس و فیلم در یک پست اینستاگرام

۴- بر روی آیکون کلاژ که در کنار SELECT MULTIPLE قرار دارد تپ کنید . اگر برای اولین بار است که این گزینه را انتخاب می کنید پنجره ای برای شما نمایش داده می شود گزینه GET LAYOUT را انتخاب کنید و از فروشگاه گوگل کلاژ های اینستاگرام را دانلود کنید .
۵- از بخش پایین صفحه عکس هایی که قصد دارید با هم ترکیب کرده و یک کلاژ بسازید را انتخاب کنید .
۶- از منوی بالایی صفحه نوع کلاژ مد نظر خود را انتخاب کنید .
۷- اکنون در قسمت بالای صفحه عکس های انتخاب شده خود را به صورت کلاژ مشاهده می کنید . با قرار دادن انگشتتان بر روی هر تصویر و جابجا کردن آن می توانید نحوه قرارگیری تصاویر را در قالب انتخاب شده تغییر دهید . همچنین می توانید ابعاد تصاویر را نیز تغییر دهید .
۸- بعد از ایجاد تغییرات مد نظر و ساخت عکس ترکیبی گزینه Next را انتخاب کنید .
۹- در مرحله بعد فیلتر های مد نظرتان را برای عکس کلاژ ساخته شده انتخاب کنید و بر روی دکمه Next تپ کنید .
۱۰- در نهایت با اضافه کردن توضیحات و تگ های مد نظرتان گزینه Share را تپ کنید .

آموزش گذاشتن چند عکس کنار هم در استوری اینستاگرام

نحوه گذاشتن چند عکس در کنار هم در استوری اینستاگرام را قبلا در مقاله آموزش استوری اینستاگرام قابلیت جدید اینستاگرام به صورت کامل توضیح دادیم .

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار