• ۴۵۴ بازدید
  • آذر ۷, ۱۳۹۷
دلیل باز نشدن سایت با اینترنت گوشی

زمانی که به علامت اینترنت در بالای صفحه گوشی نمایان می شود ولی سایت ها برای شما نمایش داده نمی شوند فقط به این دلیل نیست که اینترنت شما مشکل دارد. شاید تنظیمات اینترنت گوشی شما دچار مشکل شده است. در این مقاله به موضوع باز نشدن سایت در گوشی می پردازیم.

” وقتی سایت در گوشی باز نمی شود یعنی ارتباط شما با اینترنت موبایل خود دچار مشکلی شده است. “

اینترنت وصل است ولی سایت باز نمی شود

برای چک کردن قطعی اینترنت همراه خود ابتدا اطمینان حاصل کنید که در محدوده ی فعلی تان آنتن مربوط به سیم کارت مطلوب باشد. اگر این مورد صحیح است دیتای موبایل خود را روشن نمایید و به دقت کنید که عملیات دریافت و ارسال اطلاعات در آیکون بالای گوشی موبایل شما انجام می شود یا خیر (چشمک زدن فلش های بالا و پایین). این موضوع کمک می کند تا بدانید آیا ارسال و دریافت اطلاعات از اینترنت همراه خود دارید یا خیر. در ادامه یکی از سایت های دلخواه را باز در مرورگر وارد کنید. اگر با خطای not found مواجه شدید یعنی اتصال اینترنت شما دچار مشکل است و باید در ادامه بررسی نمایید.

 

برای رفع مشکل باز نشدن سایت در گوشی چه باید کرد ؟

برای چک کردن موضوع باید وارد تنظیمات گوشی خود شوید تا موارد مربوط به APN یا Access Point Name گوشی شما بررسی گردد. توصیه می شود APN فعلی را حذف کنید و یک APN جدید به صورت زیر بسازید. لازم به ذکر است که تنظیمات ایجاد APN در گوشی های مختلف اندرویدی متفاوت است اما ما سعی می کنیم به شکل عمومی این تنظیمات را شرح دهیم:

وارد مسیر Settings > More > Mobile Network > Access Point Names شوید. با توجه به سیم کارتی که دارید (رایتل ، همراه اول ، ایرانسل و تالیا) یک مورد با همین نام وجود خواهد داشت. آن را حذف کنید.

بعد از حذف APN ، بر روی گزینه New APN کلیک نمایید. با توجه به نوع سیم کارت شما، ما آموزش تنظیم APN را در مقالات جداگانه برای شما شرح داده ایم:

۱- تنظیم اینترنت همراه اول

۲- تنظیم اینترنت ایرانسل

۳- تنظیم اینترنت رایتل

اگر بعد از تنظیمات فوق، باز هم سایت در گوشی شما باز نمی شود باید از مرورگر دیگری استفاده کنید.

” هنگام باز نشدن سایت در گوشی ، از مرورگر دیگری برای آزمایش استفاده کنید. “

آیا باز نشدن سایت ارتباطی به نرم افزار های آنتی ویروس گوشی دارد ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله اگر گوشی شما دارای آنتی ویروس باشد گاهی اوقات پیش می آید به علت تنظیم کردن اشتباه آن و یا به هم ریختن تنظیمات پیش فرض آنتی ویروس، اجازه ی باز کردن برخی سایت ها را به شما ندهد. بنابراین در چک کردن مشکل اینترنت گوشی خود ، به موضوع آنتی ویروس گوشی خود نیز توجه کنید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار