• ۸۲۲ بازدید
  • آذر ۱۰, ۱۳۹۷
اتصال به کامپیوتر دیگران از طریق اینترنت

بعضی افراد با توجه به زمینه ی کاری شان و یا موارد دیگر نیاز دارند به کامپیوتر دیگران و یا کامپیوتر خود در خانه متصل شوند آن هم بدون توجه به دوری فاصله برای حل این مشکل نیز در این مطلب می توانید راه هایی برای این مشکل پیدا کنید با ما در ادامه همراه باشید.

” از ریموت دسکتاپ ویندوز برای وصل شده به کامپیوتر دیگر در اینترنت استفاده کنید. “

چگونه از راه دور به کامپیوتر دسترسی پیدا کنیم؟

ریموت شدن به کامپیوتر دیگر از طریق اینترنت موضوع جدیدی نیست و از سال ها پیش جزو امکانات سیستم عامل ویندوز بوده است. همچنین نرم افزارهای زیادی نیز برای این کار ساخته شده اند تا شما به راحتی بتوانید از راه دور به کامپیوتر خود یا دیگران دسترسی پیدا کرده و با آن کار کنید بدون اینکه نیاز باشد حضور فیزیکی در آن محل داشته باشید.

ریموت شدن به کامپیوتر دیگران از طریق ابزارهای ویندوز

همه نسخه های ویندوز این امکان را دارند که به شما اجازه دهند از راه دور به کامپیوتر متصل شوید . ویندوزها برای این کار از نرم افزاری که به صورت پیش فرض در خود نصب کرده اند به نام Remote Desktop استفاده می کنند.

با توجه به اینکه این ویژگی در ویندوزها بصورت پیش فرض غیرفعال است، برای فعال کردن این امکان باید وارد قسمت Properties مربوط به My Computer شوید. (کلیک راست بر روی My Computer) و سپس بر روی sAdvanced system setting کلیک نمایید. سپس وارد تب Remote شده و تنظیمات را مطابق تصویر زیر انجام دهید:

تنظیمات آی پی

بعد از انجام این کار باید از طریق دکمه Select Users کاربرانی را انتخاب کنید که با آنها بتوان با آن نام های کاربری از راه دور به کامپیوتر متصل شد.

در پایان نیز با داشتم آی پی اینترنت کامپیوتر مقصد و نام کاربری و رمز عبور، با استفاده از نرم افزار Remote Desktop به صورت زیر می توانید به کامپیوتر خود ریموت شوید :

 

نرم افزار ریموت دسکتاپ

” برای اتصال به کامپیوتر دیگر باید IP و نام کاربری و پسورد آن کامپیوتر را داشته باشید. “

اتصال به کامپیوتر دیگران از طریق نرم افزار Team Viewer

نرم افزار Team Viewer از ابزارهای بسیار مفید برای وصل شدن از راه دور به کامپیوترهای دیگر است که ما در مقاله آموزش کار با نرم افزار Team Viewer به طور مفصل به آن پرداخته ایم.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار