• ۶۱۶ بازدید
  • آذر ۱۲, ۱۳۹۷
نحوه حذف خط افقی حاصل از اینتر زدن در ورد

زمانی که  بخواهید متنی را در رایانه خود ایجاد و ویرایش نمایید باید به سراغ ویرایشگر متن مجموعه آفیس یعنی نرم افزار ورد بروید  اگر دقت کرده باشید در این نرم افزار اگر سه مرتبه از دش استفاده کنید و سپس دکمه اینتر کیبورد را بفشارید یک خط افقی ظاهر خواهد گردید و نمی توانید با اشاره گر این خط را حذف نمود و این مشکل به ظاهر ساده می تواند زمان زیادی از وقت شما را بگیرد. در این شرایط به این فکر خواهید افتاد که چگونه خط افقی حاصل از اینتر زدن در word را حذف کنیم ؟ در مطالب گذشته مرکز مشاوره آنی یار نحوه چسباندن فایل های ورد به یکدیگر بدون به هم خوردن تنظیمات را مرور کردیم و دیدیم که به چه صورت خواهیم توانست برای تبدیل فایل ورد به پاورپوینت اقدام نمود و در مطلبی دیگر نحوه رسم نمودار در ورد را آموزش دادیم. در مطلب حاضر هدف ما آموزش حذف خط افقی حاصل از اینتر زدن در ورد می باشد.

چگونه خط افقی حاصل از اینتر زدن در word را حذف کنیم ؟

اگر از برنامه های آفیس برای انجام کارهایتان استفاده می کنید شاید با مشکل حذف خط افقی حاصل از اینتر زدن در ورد روبرو شده باشید. در این برنامه اگر سه بار پشت سر هم از دش (-) استفاده کنید و اینتر بزنید خطی افقی مانند تصویر برای شما رسم می شود.

مشکل اینتر زدن در ورد

این خط معمولا برای مرتب سازی صفحه و جدا کردن دو قسمت مورد استفاده قرار می گیرد اما اگر شما تمایلی به استفاده از این قابلیت نداشته باشید وجود این خط می تواند برای شما مشکل ساز شود. برای حذف خط افقی حاصل از اینتر زدن در word کافی است از تب Home مانند تصویر زیر به بخش Paragraph رفته و منوی کشویی مربوط به Border را باز کنید. با انتخاب گزینه ی No Border می توانید خط مورد نظر را حذف کنید.

حذف خط افقی حاصل از اینتر زدن در word

این روش خط رسم شده را برای شما حذف می کند اما اگر قصد دارید به طور کامل این قابلیت را غیرفعال کنید به تب Fileرفته و بر روی Options کلیک کنید تا پنجره ای مانند تصویر زیر نشان داده شود. اکنون از قسمت Proofing گزینه AutoCorrect options را انتخاب کنید و در پنجره ی جدید به تب AutoFormat As You Type مراجعه کنید. در این قسمت با غیر فعال کردن Border lines و ذخیره سازی تغییرات این قابلیت به طور کامل برای شما حذف می شود.

چگونه خط افقی حاصل از اینتر زدن در word را حذف کنیم

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار