• ۳۱۰ بازدید
  • آذر ۲۷, ۱۳۹۷
آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

چنانچه شما هم از کاربران نرم افزار تلگرام طلایی هستید ، ممکن است قصد حذف اکانت تلگرام طلایی را داشته و به دنبال طریقه دیلیت اکانت تلگرام طلایی فارسی باشید. این را در نظر داشته باشید که با دیلیت اکانت تلگرام طلایی کلیه اطلاعات ، چت ها ، کانال و گروه هایی که در تلگرام طلایی داشتید از بین خواهد رفت.

پیش از این مقالاتی را با موضوع رفع مشکل اسکرین شات تلگرام طلایی ، دیلیت اکانت تلگرام ،افزودن توضیحات پروفایل تلگرام و اضافه کردن بیو به پروفایل تلگرام،رفع مشکل هنگ کردن تلگرام و کرش دیتا در تلگرام و … را منتشر کرده ایم.

حال ما در مرکز مشاوره آنی یار تصمیم داریم تا به بررسی دیلیت اکانت تلگرام طلایی پرداخته و روش حذف اکانت تلگرام طلایی را به شما آموزش دهیم.

 

روش های حذف اکانت در تلگرام طلایی

همانطور که در قسمت مقدمه بیان شد پیش از این در خصوص دیلیت اکانت تلگرام مقاله ای را منتشر و دراختیار شما قرار داده ایم ، چنانچه در این خصوص سوالی دارید مقاله حذف اکانت تلگرام را مطالعه کنید. حال چنانچه قصد حذف اکانت در تلگرام طلایی را دارید از یکی از روش های زیر اقدام کنید :

 

روش اول حذف موقت اکانت تلگرام طلایی

چنانچه قصد دارید که به صورت موقت اکانت تلگرام طلایی را حذف کنید و بعدا مجددا از آن استفاده کنید اقدامات زیر را انجام دهید :

البته در نظر داشته باشید که انجام موقت دیلیت اکانت تلگرام طلایی فارسی مبنی بر این است که شما اکانت تلگرام اصلی را قبلا فعال کرده باشید. با در نظر داشتن این مطلب اقدامات زیر را انجام دهید .

– نسخه تلگرام طلایی که اکنون روی دستگاه شما نصب است آن را پاک کنید.

– سپس نسخه اصلی تلگرام را روی دستگاه خود نصب کرده و همان اکانت را فعال نمایید.

– با توجه به فیلترینگ نرم افزار ، پس از اینکه موفق به نصب و راه اندازی تلگرام شدید ، تلگرام را باز کرده و وارد تنظیمات شوید.

– پس از باز شدن صفحه Settings ، روی Privacy and Security تپ کنید.

روش حذف اکانت تلگرام طلایی

– با باز شدن صفحه Privacy and Security در بخش Active Sessions روی گزینه Show all Sessions تپ کنید. مشاهده میکنید که کلیه دستگاه هایی که تلگرام شما روی آن نصب و فعال است مانند لپ تاپ ، کامپیوتر ،گوشی و تبلت با جزئیات مدل ، موقعیت جغرافیایی و IP آن ها نمایش داده شده است.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

– حال با تپ کردن روی Terminate all Other Sessions اکانت شما از بقیه جاها Log Out می شود و به این ترتیب شما به صورت موقت موفق به دیلیت اکانت تلگرام طلایی شده اید.

حذف اکانت تلگرام طلایی فارسی

روش دوم دیلیت اکانت تلگرام طلایی

– وارد لینک زیر شوید

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

– سپس شماره تلفنی که قصد حذف آن را دارید را به صورت بین المللی همراه با کد کشور وارد کنید ، به شکلی که در تصویر مشخص شده است و سپس روی دکمه next کلیک کنید.

حذف اکانت تلگرام طلایی

– در قسمت بعدی کدی که برای شما ارسال شده است را در قسمت مربوطه مشخص کرده و Sign In را بزنید.

دیلیت اکانت تلگرام طلایی

– در صفحه بعدی از شما پرسیده می شود که آیا میخواهید اکانت خود را پاک کنید ؟ و به شما هشدار می دهد که با انجام این کار تمام اطلاعات مثل چت ها ، گروه ها ، کانال ها و … پاک می شوند و همچنین بعد از حذف اکانت در تلگرام طلایی چند روز طول میکشد تا بتوانید دوباره حساب کاربری تلگرام برای خود ایجاد کنید. همچنین در پایین کادری وجود دارد که از شما می خواهد علت ترک کردن تلگرام را بنویسید که البته اجباری نیست. حال روی دکمه Done کلیک کنید.

طریقه دیلیت اکانت تلگرام طلایی

– در صفحه بعدی روی دکمه قرمز رنگ Yes delete my account کلیک کنید تا عملیات حذف اکانت تلگرام طلایی با موفقیت صورت بگیرد.

آموزش دیلیت کردن اکانت تلگرام طلایی

طریقه دیلیت اکانت تلگرام طلایی با کمک نرم افزارهای جانبی

ضمن اینکه روش های فوق بهترین و اصلی ترین روش حذف اکانت تلگرام طلایی می باشد اما چنانچه تمایل دارید با استفاده از نرم افزارهای جانبی اقدام به دیلیت کردن تلگرام طلایی کنید ، لینک تعدادی از این نرم افزارها را در ادامه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

لینک شماره ۱

لینک شماره ۲

لینک شماره ۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار