• ۴۱۵ بازدید
  • آذر ۲۷, ۱۳۹۷
آموزش رفع مشکل اسکرین شات در تلگرام ، تلگرام طلایی و موبوگرام

در مقالات قبلی اشاره کردیم که کاربران متعددی از هنگ کردن تلگرام شکایت داشتند و قادر به دیدن عکس ها و فیلم های ارسالی در این پیامرسان نبودند. همچنین توضیحاتی در خصوص علل وقوع این مشکل و راهکارهایی برای رفع آن به شما عزیزان ارایه کردیم. در این مطلب بررسی می کنیم که اسکرین شات در تلگرام یعنی چه و برای رفع مشکل نگرفتن اسکرین شات در تلگرام و دیگر پیامرسان های مشابه چه باید کرد. پس با مرکز مشاوره آنی یار همراه باشید چرا که در این مقاله قصد داریم طریقه ی رفع مشکل اسکرین شات در تلگرام ، موبوگرام، تلگرام طلایی و دیگر نسخه های مشابه آن را آموزش دهیم .پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این پیامرسان ها مقالات دیگر ما را نیز مانند رفع ریپورت تلگرام و تنظیمات حالت روح موبوگرام ، مطالعه فرمایید.

 

اسکرین شات در تلگرام یعنی چه

اسکرین شات یکی از قابلیت های پراستفاده محسوب می شود، شما ممکن است برای ذخیره سازی اطلاعات کلیدی موجود در تلگرام و سایر اپلیکیشن های مشابه آن بخواهید از صفحه ی گوشی عکس بگیرید. اما در موارد متعددی کاربران گزارش داده اند که پس از بروزرسانی تلگرام یا موبوگرام دیگر نمی توانند با استفاده از کلیدهای میانبر از صفحه ی این برنامه ها اسکرین شات بگیرند. این در حالی است که خارج از این اپلیکیشن ها مشکلی برای استفاده از این قابلیت برایشان وجود ندارند.
در این موارد هنگامی که افراد میخواهند از صفحه ی خود عکس بگیرند با پیام هایی مانند Unable to capture screenshot و Prevented by security policy روبرو می شوند. اپلیکیشن تلگرام مجهز به قابلیت رمزگذاری میباشد و همین امر موجب به وجود آمدن چنین مشکلی شده است. لازم به ذکر است که مشکل نگرفتن اسکرین شات در تلگرام با راهکاری ساده برطرف می شود.

 

رفع مشکل نگرفتن اسکرین شات در تلگرام

برای رفع مشکل اسکرین شات در تلگرام طبق مراحل زیر عمل کنید:
۱- وارد تلگرام شوید.
۲- به قسمت Settings (تنظیمات) مراجعه کنید.در آیفون این گزینه در قسمت پایین صفحه قابل مشاهده است و در گوشی های اندرویدی با انتخاب سه خط افقی بالای صفحه می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
۳- به قسمت Privacy and Security بروید.
۴- گزینه ی Passcode Lock را انتخاب نمایید.
۵- اگر رمز عبور را فعال کرده باشید برای ورود به منو باید آن را وارد نمایید. اگر رمز شما فعال نباشد با انتخاب گزینه ی Passcode Lock آن را فعال نموده و یک رمز به دلخواه انتخاب کنید.
۶- سپس برای رفع مشکل اسکرین شات در تلگرام گزینه ی Allow Screen Capture را فعال کنید.
۷- یک بار از برنامه خارج شوید. پس از ورود مجدد مشکل نگرفتن اسکرین شات در تلگرام رفع شده است.

نگرفتن اسکرین شات در تلگرام

دلیل اسکرین شات نگرفتن در موبوگرام

برای رفع مشکل اسکرین شات در موبوگرام طبق مراحل زیر عمل کنید:

۱- از طریق گزینه ی سه خط افقی وارد قسمت « تنظیمات موبو » شوید.
۲- در این قسمت گزینه ی « قفل با گذرواژه یا الگو » را انتخاب کنید.
۳- در صفحه ی بعد برای رفع این مشکل « اجازه گرفتن اسکرین شات از صفحه » را فعال نمایید.

رفع مشکل اسکرین شات در موبوگرام

رفع مشکل اسکرین شات در تلگرام طلایی

مراحل رفع مشکل اسکرین شات در تلگرام طلایی و دیگر پیامرسان های مشابه، درست مانند موبوگرام می باشد. برای این کار شما باید وارد قسمت تنظیمات شده و از بخش حریم خصوص وارد قسمت قفل با گذرواژه یا الگو شوید. در این بخش می توانید اجازه گرفتن اسکرین شات از صفحه را فعال کنید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار