• ۲۷۲ بازدید
  • آذر ۲۷, ۱۳۹۷
ارسال ایمیل ناشناس

گاهی نیاز خواهیم داشت تا به صورت ناشناس به کسی ایمیل ارسال کنیم. از ناشناس ماندن در یک مکالمه گرفته تا کارهای محرمانه که احتیاج به نا شناس ماندن هویت ارسال کننده داریم.در مطلب حاضر شما فرا خواهید گرفت تا بتوانید با روش هایی که در ادامه می خوانید قادر به ارسال ایمیل به صورت ناشناس شوید. در ادامه این مقاله با مرکز مشاوره آنی یار همراه ما باشید.

 

چگونه به صورت ناشناس برای افراد ایمیل بفرستیم

اولین و ساده ترین روش برای ارسال یک ایمیل ناشناس ساخت اکانت جیمیل بدون وارد کردن اطلاعات حقیقی شماست ( برای ایجاد یک ایمیل مقاله ساخت جیمیل را دنبال کنید ) که در این روش تنها راه پیگیری از طریق IP شما می باشد که با آن اقدام به ارسال ایمیل ناشناس کرده اید. در این روش شخص پیگیری کننده تنها می تواند نزدیک ترین سرور گوگل نزدیک شما را ردیابی کند اما IP شما در سرور گوگل ذخیره می ماند. اگر این سطح از امنیت در مخفی بودن هویت شما کافی نیست می بایست جلوی ردیابی آی پی خود را نیز بگیرید که پیشنهاد می کنیم به جای شرکت های تغییر آی پی رایگان شرکت های معتبر در این زمینه را انتخاب کنید. بعد از اتصال به این سرویس ها آی پی شما قابل پیگیری نیست مگر در شرایطی که از مقامات قضایی گوگل تقاضای پیگیری IP شما را داشته باشند تا شرکت تغییر دهنده ی آی پی این امکان را در اختیارشان قرار دهد.

روش بعدی استفاده از سرویس Send Anonymous Mail می باشد که از اصلی ترین وظایف آن ارسال ایمیل به طور ناشناس است. در این برنامه می توانید آدرس مبداء ایمیل را خودتان وارد کنید. همچنین در این سرویس فقط می توانید پیام یک طرفه ارسال کنید و شخص دریافت کننده ایمیل ناشناس قادر به پاسخگویی نیست. به همین دلیل اگر قصد دارید پاسخی از ایمیل ارسالی خود دریافت کنید از دیگر روش ها استفاده نمایید.

ارسال ایمیل به صورت ناشناس

استفاده از سرویس Protonmail یکی دیگر از روش های ارسال پیام ناشناس است که این سرویس نسبت به بقیه ی روش ها بهتر عمل کرده و بستری برای مکالمات ناشناس به صورت کاملا ایمن را فراهم می کند. از مهم ترین ویژگی های این سرویس ویژگی End-to-End Encryption می باشد که پیام های شما را هنگام ارسال و ذخیره شدن کاملا ایمن می کند و هیچکس قادر به خواندن آن ها نیست. این برنامه به صورتی طراحی شده است که حتی مدیران سازنده این سرویس نیز نمی توانند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند.

ارسال ایمیل ناشناس

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار