• ۱۱۹۲ بازدید
  • آذر ۲۹, ۱۳۹۷
آموزش بازیابی ایمیل پاک شده یاهو

در این دوره اکثر کارهای روزمره ما با سرویس های ایمیلی گره خورده است در منزل، محل کار و یا محل تحصیل خود اگر دارای یک اکانت ایمیل نباشیم مطمئنا دچار مشکل خواهیم شد و از دیگران عقب خواهیم ماند ما در این مطلب می خواهیم به یکی از مشکلات سرویس ایمیل یاهو که از پر مخاطب ترین و محبوب ترین سرویس های ایمیل حال حاظر می باشد بپردازیمسرویسی که از آن با نام یاهو میل نام می برند.

یکی از دسوالاتی که افراد زیادی با آن درگیر هستند این است که آیا امکان بازیابی ایمیل یاهو وجود دارد؟  آیا نرم افزار ریکاوری ایمیل یاهو هست یا خیر؟

در گذشته نیز با مطالبی از سرویس ایمیل یاهو مانند راهنمای حذف اکانت یاهو و بازیابی ایمیل یاهو،آموزش ساخت ایمیل یاهو و ورود به ایمیل، و… خدمت شما همراهان سایت آنی یار بوده ایم.

حال ما در مرکز مشاوره آنی یار تصمیم داریم تا با تولید و انتشار مقاله ای به بررسی برگرداندن ایمیل حذف شده یاهو و نرم افزار ریکاوری ایمیل یاهو بپردازیم.

 

چگونه ایمیل حذف شده یاهو را برگردانیم ؟

اگر شما به اشتباه ایمیل مهمی را پاک کرده اید و قصد ریکاوری ایمیل یاهو را دارید ابتدا اقدامات زیر را انجام دهید :

۱٫وارد اکانت یاهو خود شوید.

۲٫حال از پنل سمت چپ روی Trash ، کلیک کنید تا باز شود.

۳٫همانطور که مشاهده می کنید محتویات Trash (سطل آشغال) شما نمایش داده می شود. در لیست ایمیل هایی که نمایشگر شما در حال نشان دادن آن است ، روی ایمیل هایی که مد نظرتان است کلیک و آنها را انتخاب کنید .

۴٫ سپس از بالای صفحه گزینه Move را انتخاب کنید تا بتوانید ایمیل های خود را از Trash به فولدر دیگری منتقل کنید. در اینجا می توانید هر یک از گزینه های Inbox ، Drafts ، Sent ، Archive و … را انتخاب کنید.

ریکاوری ایمیل یاهو

۵٫ با انتخاب هر کدام از فولدرها ، ایمیل های منتخب شما به آنجا منتقل می شود و به این ترتیب شما موفق به بازیابی ایمیل پاک شده یاهو شده اید.

اما گاهی اوقات عملیات پاک کردن ایمیل یه مرحله جلوتر رفته و متاسفانه از فولدر Trash هم پاک شده است و نمی توانید با استفاده از روش بالا ، ایمیل ها را بازیابی کنید. حال این سوال پیش می آید که قسمت بازیابی ایمیل یاهو کجاست ؟

۱٫برای ریکاوری ایمیل یاهو که از Trash پاک شده ، ابتدا وارد لینک زیر شوید :

https://help.yahoo.com/kb/SLN2552.html

۲٫ همانطورکه مشاهده می کنید وارد صفحه Recover Lost or deletes emails شده اید. این صفحه توسط خود یاهو طراحی شده است و اگر در ۷ روز گذشته هرگونه ایمیل شما حذف شده یا از بین رفته باشد می توانید یک درخواست بازگردانی را ارسال کنید و یاهو نیز برای بازیابی پیام های از دست رفته تلاش خود را خواهد کرد. امکان بازیابی ایمیل پاک شده یاهو را برای شما فراهم کرده است. اما پیش از ارسال درخواست بازگردانی به نکات زیر توجه کنید :

– درخواست های بازیابی را نمی توان لغو کرد.

– بازیابی همیشه موفق نیست.

– اگر از زمان پاک شدن ایمیل بیش از ۷ روز گذشته باشد ، بازیابی امکان پذیر نیست.

– پیام های بازیابی شده به طور صحیح به همان پوشه ای که شما برای بازیابی تعیین کرده اید ریکاوری می شوند. اگر بعد از بازیابی موفق به پیدا کردن آنها نشدید ، پوشه Trash را مشاهده کنید.

/۳ در نهایت روی دکمه Send a Restore Request کلیک و اطلاعات اکانت خود را وارد کنید.

بازیابی ایمیل-پاک شده یاهو

برگرداندن ایمیل حذف شده یاهو

معرفی نرم افزارهایی برای ریکاوری ایمیل یاهو

بهترین روش برای ریکاوری ایمیل یاهو استفاده از سایت مرجع و همان لینک داده شده در قسمت قبل است اما چنانچه تمایل به استفاده از نرم افزارهای ریکاوری ایمیل یاهو دارید ، می توانید از نرم افزار زیر استفاده کنید.

wGXe Email Recovery

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار