• ۱۰۷۹ بازدید
  • دی ۱۳, ۱۳۹۷
نحوه استعلام تعداد سیم کارت به نام شخص

در این روزها داشتن چندین خط تلفن همراه به امری عادی بدل گشته و هر شخص به طور معمول چندین خط به نام خود دارد ما در این مطلب قصد داریم تا به شما روشی را آموزش دهیم که توسط آن از تعداد سیم کارتی که به نام شما به ثبت رسیده است مطلع گردید با ما در ادامه ی این مطلب همراه باشید.

حال ممکن است در این میان کم نیستند افراد سود جویی که با استفاده از اطلاعات هویتی مشترکان اقدام به خرید و استفاده از سیم کارت با نام و مشخصات شخص دیگری بکنند. تعدادی از  سوالات کاربران این است که چگونه بفهمم چند سیم کارت به نام من است ؟ کد استعلام سیم کارت های به نام چیست ؟ آیا سامانه پیامکی استعلام سیم کارت وجود دارد؟ و …

پیش از این با انتشار مقالاتی نظیر حل مشکل نخواندن سیم کارت ، سوزاندن سیم کارت ایرانسل ، دلیل باز نشدن سایت با اینترنت گوشی، تبدیل سیم کارت ۳G به ۴G و … در خدمت شما بوده ایم.

حال این بار در مرکز مشاوره ناجیان رایانه تصمیم داریم تا با تولید و انتشار مقاله ای دیگر در خصوص تعداد سیم کارت های به نام یک شخص و اینکه چه شماره هایی به نام من است اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم.

” دریافت استعلام از طریق سامانه و یا پیامک توسط مشترک هر ۱۰ روز یکبار امکان‌پذیر است “

چگونه بفهمم چند سیم کارت به نام من است ؟

همانطور که در قسمت مقدمه نیز به آن اشاره شد ، طی چند سال اخیر و با ورود سیم کارت اعتباری اپراتورهای مختلف عرضه سیم کارت های ارزان قیمت که مشترکین برای استفاده از آن فقط کافیست سیم کارت را شارژ کنند ، باعث شد سیل عظیمی از این سیم کارت ها بین کاربران مورد استفاده قرار بگیرد. بخاطر همین دلایل افراد یه راحتی می توانند برای اهداف نادرست ، مجرمانه و تخلف های متفاوت از این سیم کارت استفاده کنند و بعد آن را به کسی دیگر بدهند یا حتی دور بیندازند و هیچ ردی از خود بر جای نگذارند و دست آخر کسی که سیم کارت به نام اوست دچار مشکلات فراوان و دردسر شود. به همین خاطر دانستن تعداد سیم کارت های به نام یک شخص یک موضوع مهم است که نباید به راحتی از کنار آن رد شد. در ادامه به معرفی روش های استعلام تعداد سیم کارت با کد ملی و از طریق وب سایت می پردازیم.

سایت استعلام تعداد سیم کارت های به نام یک شخص

یکی از روش هایی که می توانیم بدانیم چه شماره هایی به نام من است ، مراجعه به این آدرس است . با ورود به این سایت و تایید قوانین ، وارد صفحه ای می شوید که در آن باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. نوع شناسه هویتی یکی از حالت های کد ملی ، شماره گذرنامه ، کد آمایش ، کد پناهندگی و کد هویت می باشد که با انتخاب هر کدام از آنها از شما در خواست می شود تا در ادامه اطلاعات شخصی تان را وارد کنید. من کد ملی را انتخاب کردم.

چگونه بفهمم چند سیم کارت به نام من است

پس از ورود اطلاعات شخصی و ادامه نتیجه به شماره تلفن همراهی که وارد کرده اید ارسال خواهد شد .

کد استعلام سیم کارت های به نام

نکته مهم : در نظر داشته باشید در صورتی که در روز گذشته از طریق وب سایت یا سامانه پیامکی استعلام گرفته باشید پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.

چند تا خط به ناممه

” درصورت مغایرت اطلاعات درج شده در سامانه، مشترکان باید با کارت ملی خود به دفاتر اپراتورهای تلفن همراه مراجعه کنند. “

 

آشنایی با سامانه پیامکی استعلام سیم کارت

برای استعلام سیم کارت با کد ملی باید شماره ملی تان را به یکی از سامانه های پیامکی ۳۰۰۰۱۵۰ و ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ ارسال کرده و منتظر دریافت پاسخ از CRA.ir باشید. دقت داشته باشید کد استعلام سیم کارت های ایرانسل ، همراه اول و رایتل یکسان است و از این طریق می توانید سیم کارت های هر سه اپراتور را استعلام بگیرید.

سامانه پیامکی استعلام سیم کارت

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار