• ۲۹۹ بازدید
  • دی ۱۵, ۱۳۹۷
بستن برنامه های هنگ کرده در ویندوز

ویروس های رایانه ای ،نرم افزار های مخرب اشکالات سخت افزاری همه و همه از عواملی هستند که موجب کند شدن و هنگ کردن سیستم های رایانه ای می شوند در این شرایط کاربران زیادی هستند که از هنگ های پی در پی سیستم خود شکایت دارند و در این شرایط به دنبال راهی برای خلاص شدن از این مشکل هستند احتمالا شما هم بارها هنگام کار با ویندوز با خطای Not Responding مواجه شدید. در این شریط برنامه های شما هنگ می کنند و نمی توانید مانند همیشه آن ها را ببندید. خوب است بدانید که روش های مختلفی برای بستن برنامه های هنگ کرده در ویندوز وجود دارد. در مقالات قبلی مرکز مشاوره آنی یار در خصوص هنگ کردن ویندوز توضیحاتی ارائه دادیم و نحوه رفع مشکل صفحه آبی مرگ ویندوز ۷  و هنگ کردن گوشی را بررسی کردیم. در این مقاله قصد داریم روش های مختلفی برای بستن برنامه هایی که هنگ کرده اند در ویندوز به شما عزیزان آموزش داده و نرم افزار بستن برنامه های هنگ کرده را معرفی نماییم.

 

بستن برنامه های هنگ کرده در ویندوز از طریق Task Manager

همانطور که در مقاله آموزش کار با Task Manager در ویندوز نیز توضیح دادیم برای بستن برنامه های هنگ کرده در ویندوز کافی است کلید های Ctrl+Shift+Esc را همزمان نگه دارید تا Task Manager برای شما نمایش داده شود. در تب Applications یا Processes تمامی برنامه های در حال اجرا قابل مشاهده می باشند . شما می توانید هر یک از آن ها را انتخاب کرده و با کلیک بر روی End Task به آسانی آن را ببندید.

بستن برنامه های هنگ کرده در ویندوز

بستن برنامه هایی که هنگ کرده اند در ویندوز بدون Task Manager

شما می توانید به جای Task Manager برای بستن برنامه هایی که هنگ کرده اند از محیط Command Prompt استفاده کنید. برای این کار در منوی استارت عبارت cmd را جستجو کرده و آن را باز کنید. سپس عبارت tasklistرا تایپ کرده و اینتر بزنید تا تمامی برنامه های در حال اجرا در لیستی برای شما نمایش داده شوند. سپس برای بستن برنامه مورد نظر کد زیر را وارد کنید:

taskkill /im filename.exe

دقت داشته باشید که شما باید به جای filename نام برنامه ای را که می خواهید ببندید وارد نمایید درست مانند تصویر زیر که در آن دستور بستن فتوشاپ اجرا شده است . در آخر با زدن اینتر برنامه مورد نظرتان سریعا بسته می شود.

بستن برنامه های هنگ کرده

معرفی و دانلود نرم افزار بستن برنامه های هنگ کرده

اگر با استفاده از روش های ذکر نمی توانید مشکل را برطرف کنید پیشنهاد می کنیم از نرم افزار بستن برنامه های هنگ کرده استفاده نمایید. برنامه ProcessKO نرم افزار سبکی است که تمامی پردازش های در حال اجرای سیستم را برایتان نمایش داده و به شما امکان می دهد به سادگی آن ها را ببندید. شما می توانید با کلیک بر روی لینک زیر این نرم افزار را دانلود کرده و در مواقع ضروری برای بستن برنامه های هنگ کرده از آن استفاده کنید.

دانلود برنامه ProcessKO برای ویندوز

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار