• ۲۹۰ بازدید
  • دی ۱۶, ۱۳۹۷
آموزش رمز گذاشتن روی آیفون

در مقاله امروز مرکز مشاوره ناجیان رایانه ، می خواهیم تا نحوه ی پسورد گذاشتن بر روی گوشی آیفون و تعویض آن را مرور کنیم. با رمز گذاشتن روی آیفون خود می توانید از اطلاعات گوشی خود حفاظت بیشتری نمایید . همچنین در صورتی که دستگاه شما از تاچ آیدی ( Touch ID ) یا همان حسگر اثر انگشت پشتیبانی می کند می توانید از تاچ آیدی به جای رمز عبور ( Passcode ) خود استفاده نمایید . در صورت گذاشتن رمز روی آیفون خود در موارد زیر باید از آن رمز عبور استفاده کنید :

 

• خاموش و روشن کردن دستگاه خود
• وارد شدن و تغییر تنظیمات Passcode
• Erase Data ( پاک کردن گوشی بعد از ده بار خطا در وارد کردن رمز عبور آیفون )
آپدیت آیفون
• فشار دادن دکمه Home و آنلاک کردن گوشی ( این مورد قابل تغییر است )

 

” با گذاشتن پسورد روی آیفون می توانید از اطلاعات گوشی خود محافظت بیشتری نمایید . “
پسورد گذاشتن روی آیفون

برای پسورد گذاشتن روی آیفون مراحل زیر را دنبال کنید :

۱- وارد مسیر Srttings » Touch ID & Passcode شوید . در دیوایس هایی که Touch ID ندارند وارد مسیر Settings » Passcode شوید .

رمز گذاشتن روی آیفون

۲- روی گزینه Turn Passcode On تپ کنید .

پسورد گذاشتن روی آیفون

۳- یک رمز ۶ رقمی وارد کنید . ( برای تبدیل رمز ۶ رقمی به ۴ رقمی می توانید روی گزینه Passcode Options تپ کنید )
۴- مجددا رمز خود را برای تایید و فعال شدن رمز خود وارد کنید .

 

تغییر رمز گوشی اپل

برای تغییر رمز آیفون ، آیپد و آیپاد وارد قسمت Settings » Touch ID & Passcode شوید . روی دستگاه هایی که تاچ آیدی ندارند مسیر Settings » Passcode را انتخاب کنید . در این قسمت گزینه های مختلفی وجود دارد :

تغییر رمز گوشی اپل

۱- Turn Passcode Off : با انتخاب این گزینه می توانید رمز عبور خود را غیر فعال کنید .

۲- Change Passcode : با انتخاب این گزینه می توانید رمز عبور دستگاه خود را تغییر دهید و یک رمز ۶ رقمی دیگر انتخاب کنید . همچنین می توانید با انتخاب گزینه Passcode Options و سپس تپ کردن روی گزینه Four-digit numeric code یک کد ۴ رقمی برای دیوایس خود انتخاب کنید . گزینه های دیگر این بخش Custom numeric code و Custom alphanumeric code می باشد .

۳- Reqire Passcode : این گزینه به صورت پیش فرض immediately می باشد و در این صورت به محض قفل کردن گوشی برای باز شدن آن نیاز به وارد کردن رمز عبور خود دارید . در صورتی که از Touch ID یا Apple Pay استفاده می کنید این گزینه حتما immediately باشد و نباید آن را تغییر دهید .

۴- بخش ALLOW ACCESS WHEN LOCKED :
از این قسمت می توانید برای دسترسی به برخی از ویژگی ها ، زمانی که دستگاه شما قفل است استفاده کنید . مثل Today View ، Resent Notifications ، Siri ، Control Center ، Reply With Message و Wallet

۵- Erase Data : با فعال کردن این گزینه بعد از ده بار خطا در وارد کردن پسورد آیفون ، آیپد یا آیپاد به صورت اتوماتیک گوشی شما پاک می شود . در صورتی که این گزینه را فعال نکنید بعد از ده بار خطا در وارد کردن رمز دستگاه خود باید گوشی خود را از طریق آیتونز ریستور کنید .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار