• ۵۴۲ بازدید
  • دی ۱۶, ۱۳۹۷
راهنمای فراموشی سوال امنیتی اپل آیدی

هنگامی که فردی اقدام به ساخت اپل آیدی می نماید باید حتما به چند سوال امنیتی پاسخ دهد که بعدا برای بازگرداندن اکانت در صورتی که رمز اپل آیدی را فراموش کرده باشید نیاز خواهد شد و همین طور گاهی اوقات هنگام خرید از اپ استور نیز باید به سوالات امنیتی اپل آیدی خود پاسخ دهید . اما بسیاری از افراد در اثر گذشت زمان پاسخ سوالات امنیتی اپل آیدی خود را فراموش می کنند . در مقاله امروز مرکز مشاوره ناجیان رایانه قصد داریم راه حل هایی را که در صورت فراموش کردن security questions اپل آیدی وجود دارند را مورد بررسی قرار دهیم و نحوه ریست کردن سوالات امنیتی اپل آیدی را آموزش دهیم . در صورتی که شما هم با این مشکل مواجه هستید مقاله امروز ما در خصوص فراموشی سوالات امنیتی اپل آیدی را دنبال کنید . همچنین خواندن مقالات : فراموش کردن اپل آیدی ، فراموش کردن رمز آیفون و ریست فکتوری آیفون و هنگ کردن آیفون را نیز به شما عزیزان توصیه می کنیم .

 

” در صورت فراموش کردن security questions اپل آیدی خود ، باید سوالات امنیتی اپل آیدی خود را ریست کنید . “

ریست کردن سوالات امنیتی اپل آیدی

در صورت فراموش کردن پاسخ سوالات امنیتی اپل آیدی خود ، می توانید سوالات امنیتی اپل آیدی خود را از iforgot.apple.com ریست کنید . برای ریست کردن سوالات امنیتی اپل آیدی خود مراحل زیر را دنبال کنید :

۱- وارد لینک iforgot.apple.com شوید .

۲- اپل آیدی خود را وارد کرده و سپس دکمه Continue را انتخاب کنید .

۳- گزینه I need to reset my security questions را فعال کرده و دکمه Continue را انتخاب کنید .

ریست کردن سوالات امنیتی اپل آیدی

۴- در این مرحله باید پسورد اپل آیدی خود را وارد کرده و بر روی دکمه Continue کلیک کنید . در صورت فراموش کردن پسورد اپل آیدی خود مقاله فراموش کردن رمز اپل آیدی را مطالعه نمایید .

۵- مراحل پیش رو را برای احراز هویت خود انجام دهید . در صورتی که هیچ گزینه ای برای تایید هویت خود ندارید قادر به ریست کردن سوالات امنیتی اپل آیدی خود نخواهید بود .

۶- سوالات امنیتی جدید را انتخاب کرده و به آن ها پاسخ دهید و سپس دکمه Continue را انتخاب کنید .

فراموشی سوالات امنیتی اپل آیدی

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار