• ۳۸۱ بازدید
  • دی ۱۶, ۱۳۹۷
ردیابی آیفون از طریق قابلیت Find My iPhone

یکی از مهمترین سرویس های اپل سرویس Find My iPhone می باشد شاید گم شدن یا دزدیده شدن گوشی تلفن همراه بسیار ناراحت کننده باشد در اینجا آموزشی جهت پیدا کردن گوشی آیفون وجود دارد که ما از امکانات سرویس گوشی هوشمند آیفون به منظور یافتن مکان دقیق گوشی بپردازیم در ادامه با مرکز مشاوره ناجیان رایانه همراه ما باشید و همچنین می توانید مطالب دیگر سایت از جمله آموزش رمز گذاشتن روی آیفون و راه حل فراموش کردن پسورد اپل ای دی و راه حل فراموش کردن اپل آیدی  نیز می توانید مطالعه نمایید. برای یافتن یک آیفون مفقود یا دزدیده شده می‌توانید از سرویس Find My iPhone اپل استفاده کنید. اما قبل از گم کردن آن بهتر است تنظیمات لازم را انجام دهید. به تنظیمات آیفون خود رفته، به بخش iCloud، و سپس به انتهای لیست بروید و گزینه‌های Find My iPhone و Send Last Location را روشن کنید.

پیدا کردن گوشی آیفون

استفاده از Find My iPhone نیازمند فعال بودن سرویس‌های موقعیت نیز هست که می‌توانید آن را در Settings < Privacy > Location Services پیدا کنید.
پس از انجام تنظیمات فوق دو راه برای یافتن آیفون یا آیپد گم شده خود دارید. اولین آن‌ها استفاده از اپلیکیشن Find My iPhone در دستگاه اپل دیگری برای یافتن آی ­دیوایس مفقود شده است.

پیدا کردن گوشی آیفون

یا این که با مرورگر کامپیوتر خود به آدرس iCloud.com رفته، به حساب کاربری خود (اپل آیدی) وارد شوید و بر روی Find My iPhone کلیک کنید.
اگر چند دستگاه اپل هم داشته باشید از بالای صفحه می‌توانید دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید.

پیدا کردن گوشی آیفون

پس از انتخاب آیفون یا آیپد گم شده می‌توانید موقعیت فعلی، یا آخرین موقعیت ثبت شده آن را روی نقشه ببینید. همچنین می‌توانید با گزینه‌های موجود آن را به صدا دربیاورید، قفل کنید، و یا اطلاعات آن را پاک کنید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار