• ۲۲۶ بازدید
  • دی ۱۷, ۱۳۹۷
تایید رمز دو مرحله ای اینستاگرام

اینستاگرام پس از اینکه اعلام شد برخی از حساب های کاربری اینستاگرام هک شده، هم مانند سایر شبکه های اجتماعی جهت جلوگیری از هک شدن اینستاگرام ، تایید دو مرحله ای ورود به برنامه را راه اندازی کرد. با توجه به اهمیت امنیت حساب اینستاگرام و خطر هک شدن آن  ، در این مقاله سعی داریم نحوه فعال سازی two-factor authentication را برای کاربران شرح دهیم.

” تایید دو مرحله ای تقریبا از هک شدن اکانت شما به طور کامل جلوگیری می کند. “

 

ویژگی تایید دو مرحله ای اینستاگرام چیست ؟

یکی از راه های هک شدن حساب های اینستاگرام ، استفاده کاربران از رمزهای عبور ساده و حدس زدن رمز عبور توسط هکرها بود. این به این معنی است که ساده ترین راه نفوذ به اکانت اینستاگرام ، سوءاستفاده از رمز های ساده و بی اطلاعی کاربران از مخاطرات این رمزهای معمولی است. بنابراین قبل از خواندن این مقاله ، مطلب ما در مورد ” انتخاب رمز عبور قوی ” را مطالعه کنید.
ویژگی تایید دو مرحله ای در اینستاگرام به شما کمک می کند علاوه بر داشتن رمز عبور ، هر بار که می خواهید در اینستاگرام لاگین کنید و وارد حساب کاربری خود شوید ، یک کد تایید نیز برای ورود درخواست کنید. به بیان ساده تر اگر این ویژگی را فعال نمایید ، هر بار که بخواهید وارد اینستاگرام خود شوید یک کد تایید به شماره موبایل شما ارسال می شود که فقط با وارد کردن آن کد می توانید به حساب اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید. به این ترتیب دیگر هکر نمی تواند به کد ارسالی به موبایل شما دسترسی پیدا کند.

 

نحوه فعال سازی ویژگی تایید دو مرحله حساب اینستاگرام

حالا که توضیحات بالا را مطالعه کردید و می خواهید امنیت اینستاگرام خود را جهت جلوگیری از هک شدن بالا ببرید ، وارد نرم افزار اینستاگرام شده و قسمت تنظیمات آن را باز کنید:

 

رمز دو مرحله ای اینستاگرام

 

همانطور که می بینید در قسمت Account یک گزینه به نام Two-Factor Authentication وجود دارد. با وارد شدن به این قسمت، باید ویژگی مربوطه را فعال کنید:

 

رمز دو مرحله ای اینستاگرام

 

بعد از فعال کردن این ویژگی، باید یک شماره موبایل که ترجیحا شماره خودتان باشد را وارد نمایید. این همان شماره ای است که کد های تایید در آینده به آن ارسال می شود.

بعد از تایید شماره موبایل، یک کد به آن ارسال می شود که باید در باکس زیر وارد کنید:

 

رمز دو مرحله ای اینستاگرام

 

پس از این کار ، تعدادی کد امنیتی به شما نمایش داده می شود که ممکن است در آینده به دردتان بخورد و به آنها نیاز داشته باشید. بنابراین توصیه می شود از آن ها عکس گرفته و ذخیره کنید:

 

امنیت اینستاگرام

 

بعد از این کار تایید دو مرحله ای حساب اینستاگرام شما فعال شده است و شما می توانید با خیال راحت از اینستاگرام خود استفاده کنید و مطمئن باشید که هک کردن اکانت اینستاگرام شما تقریبا غیر ممکن است.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار