• ۲۸۱ بازدید
  • دی ۱۸, ۱۳۹۷
اتصال گوشی موبایل به تلویزیون

آیا برای شما اتفاق افتاده که بخواهید گوشی تلفن همراه خود را به تلوزیون با صفحه بزرگ ارتباط دهید در این مطلب روش استفاده از این راهکار را فرا گرفته و بکار ببرید.

 

” جهت اتصال گوشی موبایل به تلویزیون چندین نوع کابل HDMI متناسب با گوشی های مختلف وجود دارد. “

 

اتصال گوشی موبایل به تلویزیون با کابل HDMI

بسیاری از گوشی های حال حاضر بازار ، امکان اتصال به تلویزیون با کابل HDMI را دارا می باشند. به این صورت که با خرید یک کابل HDMI متانسب با گوشی خود ، می توانید ارتباط دو طرفه بین گوشی و تلویزیون را برقرار کنید. با توجه به کوتاه بودن کابل های HDMI معمولا پیشنهاد می شود بعد از اطمینان یافتن از کار کردن اتصال گوشی تان به تلویزیون ، به دنبال یک کابل HDMI بلند باشید که معمولا تا نوع ۱۵ متری آن هم در بازار وجود دارد.

 

اتصال گوشی با تلویزیون

 

اتصال گوشی موبایل به تلویزیون با استفاده از وای فای

درگوشی های اندرویدی امکان اتصال بی سیم گوشی موبایل به تلویزیون ها وجود دارد. به این شکل که اگر تلویزیون شما امکان اتصال به مودم وای فای را داشته باشد به راحتی با استفاده از یک نرم افزار به نام “کروم کست” می توانید گوشی موبایل خود را به تلویزیون متصل کنید. بعد از باز کردن نرم افزار در گوشی خود ، گزینه Cast Screen/Audio را انتخاب کرده و از صفحه نمایش بزرگ تلویزیون لذت ببرید.

 

” فناوری بدون سیم وای فای برای اتصال گوشی موبایل به تلویزیون “

اتصال گوشی موبایل به تلویزیون با استفاده از DLNA

گوشی جدید امروزی مانند Samsung Galaxy S6 و یا HTC one M9 دارای تکنولوژی هستند که به راحتی می توانند به تلویزیون های مجهز به این تکنولوژِی وصل شوند. حتی اگر تلویزیون شما این امکان را نداشته باشند ، می توانید با خرید دانگل DLNA این امکان را برای آن فراهم کنید.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که با توجه به نوع گوشی و تلویزیون خود ، می توانید راه های بسیار دیگری برای اتصال گوشی موبایل خود به تلویزیون را امتحان کنید. ما در این مقاله سعی کردیم مرسوم ترین روش ها را توضیح دهیم. بنابراین با اندکی گشت و گذار در بازار می توانید بهترین روش اتصال گوشی موبایل خود به تلویزیون را پیدا کنید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار