• ۲۹۴۳ بازدید
  • دی ۱۹, ۱۳۹۷
حل مشکل برعکس شدن صفحه اینستاگرام در گوشی

یکی از متداولترین مشکلات اینستاگرام برعکس شدن صفحه این اپلیکیشن شبکه های مجازی (راست به چپ شدن) می باشد. این مشکل در گوشی های اندروید و ای او اس پیش می آید. اگر هنگام استفاده از اینستاگرام ببینید که این اپلیکیشن برعکس شده است، برای مثال تصاویر پروفایل و نام کاربری که همیشه در قسمت چپ تصویر نشان داده  می شده به سمت راست منتقل شده و متن ها نیز از راست به چپ نوشته می شوند. در صورت بروز چنین مشکلی شما می توانید به آسانی اینستاگرام خود را به حالت اولیه بازگردانید. در مقالات قبلی مرکز مشاوره ناجیان رایانه در خصوص مشکل لود شدن عکس های اینستاگرام ، باز نشدن استوری اینستاگرام و رفع مشکل ورود و عضویت در اینستاگرام توضیحاتی ارائه دادیم. در این مقاله قصد داریم علت برعکس شدن اینستاگرام را بررسی کرده و برای برطرف کردن مشکل وارونه شدن اینستاگرام راهکارهایی به شما عزیزان ارائه دهیم.

علت برعکس شدن اینستاگرام

همانطور که احتمالا می دانید ، مدتی است که اینستاگرام زبان فارسی را به این اپلیکیشن اضافه کرده است و کاربران ایرانی می توانند به جای استفاده از نسخه انگلیسی ، با فارسی کردن گوشی خود از این قابلیت استفاده کنند. از طرفی علت برعکس شدن اینستاگرام هم همین قابلیت می باشد. اینستاگرام زبان های فارسی ، عبری و عربی را به لیست زبان های خود اضافه کرده است و چون هر سه این زبانها از راست به چپ نوشته می شوند این اپلیکیشن برای کاربرانی که از آن ها استفاده می کنند برعکس نمایش داده می شود. پس اگر زبان اینستاگرام خود را به فارسی تغییر داده باشید برای رفع مشکل برعکس شدن صفحه اینستاگرام کافی است دوباره زبان آن را به انگلیسی برگردانید.

حل مشکل برعکس شدن صفحه اینستاگرام

همانطور که گفتیم علت وارونه شدن اینستاگرام استفاده از زبان فارسی است. اگر می خواهید این اپلیکیشن به حالت عادی بازگردد باید زبان سیستم را مجددا به انگلیسی تغییر دهید. برای این کار مطابق مراحل زیر عمل کنید:

۱-وارد تنظیمات گوشی شده و گزینه “مدیریت عمومی” را انتخاب کنید.
۲- در این بخش بر روی “زبان و ورودی” تپ کنید.
۳-گزینه “زبان” را انتخاب کنید.
۴- در این بخش “ویرایش” را از بالای صفحه انتخاب کنید. سپس مانند تصویر ، به کمک فلش روبروی زبان انگلیسی ، آن را در لیست زبان ها به بالا منتقل کنید به طوری فارسی پس از آن در جایگاه دوم قرار بگیرد.

با انجام این مراحل زبان پیشفرض دستگاه به انگلیسی تغییر می کند و مشکل برعکس شدن صفحه اینستاگرام در گوشی شما برطرف می شود.

 

برعکس شدن صفحه اینستاگرام

[تعداد: 9   میانگین: 3.3/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار