• ۲۱۰ بازدید
  • دی ۱۹, ۱۳۹۷
رمز دوم اینستاگرام

امنیت در شبکه های اجتماعی جزو مهمترین مسائل بوده و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام لحظه به لحظه سرورهای خود را بروزرسانی کرده و سرویس های امنیتی اپلیکیشن های خود را آپدیت می کنند مانند تلگرام که در مقاله جلوگیری از هک شدن تلگرام درباره بالا بردن امنیت تلگرام صحبت کردیم و در مورد اینستاگرام در مقاله بالا بردن امنیت اینستاگرام در مورد تایید دو مرحله ای اینستاگرام صحبت کردیم در مقاله امروز مرکز مشاوره ناجیان رایانه قصد داریم رمز دوم اینستاگرام و نحوه دریافت رمز دوم اینستا را برای شما دوستان عزیز بیان کنیم .

 

فعال سازی رمز دوم اینستاگرام

رمز دوم اینستاگرام قابلیتی است که امنیت اکانت اینستاگرام شما را افزایش می دهد. هنگام ورود به اینستاگرام بعد از دریافت رمز عبور اولیه که طبق معمول وارد می کردید با فعال سازی رمز دوم اینستا باید رمز احراز هویت خود را برای تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام وارد کنید تا به شما اجازه ورود به اکانت اینستاگرام را بدهد . با فعال سازی رمز دوم اینستا ، هکر ها و افرادی که قصد سو استفاده دارند حتی با داشتن رمز اول اینستاگرام شما توانایی دسترسی به اکانت شما را از دست می دهند . برای فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام مراحل زیر را انجام دهید :
– ابتدا وارد برنامه اینستاگرام خود شوید .
– برای فعال سازی رمز دوم اینستاگرام باید به قسمت تنظیمات اینستاگرام خود بروید بدین منظور در صفحه پروفایل خود روی سه نقطه بالا سمت راست در گوشی های اندروید و یا روی علامت چرخ دنده که نشان دهده تنظیمات است در گوشی های ios تپ کنید .
– صفحه options برای شما باز می شود که این صفحه شامل تنظیمات و قابلیت هایی است که اینستاگرام برای کاربران خود در نظر گرفته است .
– در صفحه options در بخش account روی گزینه Two-factor Authentication که به معنای احراز هویت دو مرحله ای است تپ کنید .
– در صفحه باز شده گزینه require security code را فعال کنید .
– در صورتی که در اکانت اینستاگرام خود شماره تلفن ثبت نکرده باشید برای فعال سازی رمز دوم اینستاگرام از شما می خواهد که شماره تلفن وارد کنید . برای انجام این کار روی گزینه Add number تپ کنید .

 

رمز دوم اینستاگرام

 

– در این قسمت باید شماره خود را وارد کنید برای انجام این کار روی شماره آبی رنگ که نشان دهنده کد کشور است تپ کنید و در بین کشور ها ایران را پیدا کرده و انتخاب کنید ، رو به روی کد کشور شماره همراه خود را بدون صفر وارد کنید .
– بعد از وارد کردن شماره تلفن اکنون برای شما یک کد ۶ رقمی ارسال می شود ، برای فعال کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام به این کد نیاز دارید . کد دریافت شده را در صفحه باز شده وارد کنید و روی فلش بالا سمت راست تپ کنید .
– با وارد کردن کد به صفحه ی backup codes وارد می شوید که در این صفحه تعدادی کد را مشاهده می کنید ، این کد ها توسط اینستاگرام برای شما در نظر گرفته شده اند که در صورت نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید .

 

نحوه دریافت رمز دوماینستاگرام

 

– گزینه هایی که در این صفحه مشاهده می کنید به شرح ذیل است :

• Get New Codes : این گزینه برای دریافت رمز دوم اینستاگرام است که با تپ کردن روی آن رمز دوم اینستاگرام شما تغییر می کند .
• Copy Codes : با تپ گردن روی این گزینه رمز دوم اینستاگرام برای شما کپی می شود و شما می توانید با چسباندن در notes یا هر قسمتی که درگوشی خود می خواهید از آن ها نگهداری و استفاده کنید .
• Take Screenshot : با انتخاب این گزینه اسکرین شات این صفحه در گالری گوشی شما ذخیره می شود . و می توانید از رمز دوم اینستاگرام خود استفاده کنید

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار