• ۲۰۷ بازدید
  • دی ۱۹, ۱۳۹۷
پست زمان بندی شده در اینستاگرام

اگر از ایسنتاگرام برای فعالیت های تجاری و شغلی استفاده می کنید ،حتما می دانید که باید اقدام به ارسال پست های اینستاگرام به صورت زمانبندی شده و منظم نمایید. و لازم است هر چند روز یک بار پستی را به اشتراک بگذارید به کمک این قابلیت از قبل پست های خود را آپلود کنید تا در زمانی که مشخص می کنید پست شما به اشتراک گذاشته شود. ( برای بیشتر شدن فالوور های اکانت خود مقاله ” افزایش فالوور اینستاگرام ” را مطالعه کنید ) این قابلیت در توییتر نیز امکان پذیر است و می توانید بعد از آپلود پست آن را با زمانبندی مشخص در توییتر هم به اشتراک بگذارید. در ادامه روش ارسال پست زمان دار در اینستاگرام را آموزش می دهیم. همچنین پیشنهاد می کنیم دیگر مقالات مرکز مشاوره ناجیان رایانه را دنبال کنید : تماس تصویری اینستاگرام ، پروموت اینستاگرام

منظور از پست های زمانبندی شده در اینستاگرام چیست

اگر در اینستاگرام یک صفحه تجاری را مدیریت می کنید و تبلیغ بیزینس تان از راه اینستاگرام است خبر خوبی را برایتان داریم. در اینستاگرام می توانید پست های زمانبندی شده ارسال کنید. بدین صورت که تمامی پست های خود را آپلود کرده و برای آن ها تاریخ تعیین کنید تا در زمان معین منتشر شوند و دیگر نیاز نباشد در زمان های مختلف به آپلود فیلم و عکس بپردازید.

 

نحوه زمانبندی ارسال پست در اینستاگرام

برای زمانبندی پست های اینستاگرام نیاز است شما به دانلود یکی از برنامه های زیر بپردازید و به کمک آن ها زمانبندی پست های خود را انجام دهید. چون این قابلیت به تنهایی در خود برنامه اینستاگرام وجود ندارد :

Buffer یکی از برنامه ها در خصوص زمان بندی پست هاست که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد. این برنامه علاوه بر زمانبندی برای پست های اینستاگرام قابلیت زمانبندی حداکثر ۱۰ پست در دیگر شبکه های اجتماعی را نیز در بر دارد. روش استفاده از این برنامه بدین صورت است که عکس یا ویدیو خود را انتخاب می کنید و به همراه آن کپشن و یا هشتگ اینستاگرام را نیز به آن اضافه می کنید. سپس تایم انتشار پست را مشخص کنید تا در زمان مشخص شده گزینه ای با عنوان Open in Instagram اجازه انتشار پست را از شما بگیرید و پست در اینستاگرام منتشر شود.

زمانبندی ارسال اینستاگرام

 

Publish نیز یکی از برنامه های محبوب با ۱ میلیون کاربر است که به شما امکان زمانبندی پست در اینستاگرام را می دهد. این برنامه در شبکه های اجتماعی دیگر مثل توییتر و فیس بوک نیز کاربرد دارد. روش کار این برنامه بدین صورت است که عکس و یا ویدیو خود را انتخاب و جزییات مربوط به آن را درج می کنید. سپس باید انتخاب کنید که در زمان تعیین شده در کدام یک از شبکه های اجتماعی منتشر شود.

 

ارسال زمانبندی  شده پست اینستاگرام

 

از منحصر به فرد ترین قابلیت های این برنامه به بخش automatically-picked times می توان اشاره کرد که پست را در زمانی که کاربران بیشتری آنلاین باشند منتشر می کند.

با استفاده از برنامه Later نیز می توانید حداکثر ۳۰ پست را برای انتشار در آینده آماده کنید. همچنین قابلیت زمانبندی متحوا پست مثل متن ، هشتگ و دیگر قسمت ها را هم دارید تا در زمان های مختلف به پست منتشر شده اضافه شوند.

 

ارسال پست اینستاگرام زمانبندی شده

 

برنامه Hootsuite با بیش از ۱ میلیون کاربر در اولین رتبه برنامه پست اتوماتیک اینستاگرام قرار دارد. بعد از نهایی کردن محتوا پست می توانید به کمک گزینه push notification زمان انتشار پست را مشخص کنید.

 

ارسال زمانبندی شده پست اینستاگرام

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار