• ۴۵۹ بازدید
  • دی ۲۰, ۱۳۹۷
نحوه به اشتراک گذاشتن اینترنت گوشی با هات اسپات

یکی از قابلیت هایی که خیلی ها از آن اطلاعاتی ندارند فابلیت اشتراک گذاری اینترنت به صورت وای فای در اندروید می باشد که کاربردهای فراوانی برای افراد دارد. این به این معنی است که هر گوشی ، تبلت یا لپ تاپی که قابلیت اتصال به شبکه وای فای را داشته باشید ، بتواند از اینترنت گوشی شما استفاده کند. ما در این مقاله شما را با نحوه فعال سازی هات اسپات گوشی های اندروید و IOS آشنا می کنیم. همچنین چگونگی اتصال به گوشی هایی که هات اسپات خود را فعال کرده اند شرح خواهیم داد. به این شکل شما می توانید در هر زمان و مکان ، اینترنت گوشی خود را در اختیار نزدیکان تان قرار دهید.

” برای اتصال هات اسپات گوشی خود رمز عبور تعیین کنید. “

 

به اشتراک گذاشتن اینترنت گوشی های اندروید

برای روشن کردن هات اسپات گوشی اندرویدی خود ، بعد از روشن کردن اینترنت همراه ( Mobile Data ) خود ، وارد تنظیمات اندروید خود شوید (Settings). سپس گزینه More و در نهایت گزینه Wireless & Network را انتخاب کنید. در این قسمت باید وارد Tethering & portable hotspot شوید.

 

تنظیمات هات اسپات اندروید

 

اکنون باید تنظیمات مربوط به اتصال هات اسپات گوشی خود را انجام دهید. اولین چیزی که توصیه می شود گذاشتن یک رمز عبور برای اتصال اینترنت هات اسپات خود است. این کار از طریق گزینه Set up Wi-Fi Hotspot صورت می گیرد.
در قسمت Network SSID نام شبکه ای که با آن می خواهید در لیست اینترنت های وای فای شناسایی شوید را وارد کنید.
در قسمت Security پیشنهاد می شود گزینه WPA2 PSK را انتخاب کرده و سپس در قسمت Password یک رمز عبور قوی وارد کنید. توجه کنید که برای اتصال به گوشی شما ، وارد کردن این رمز توسط سایرین اجباری است.
با انجام موارد فوق ، شما یک شبکه هات اسپات ایجاد کرده اید که سایر کاربران می توانند به آن متصل شوند.

 

اشتراک گذاری اینترنت گوشی های آیفون IOS

برای روشن کردن هات اسپات گوشی آیفون IOS خود ، بعد از روشن کردن اینترنت همراه ( Mobile Data ) خود ، وارد تنظیمات آیفون خود شوید (Settings). سپس گزینه Cellular را انتخاب کنید و در نهایت Personal Hotspot را فعال کنید. همانطور که می بینید این گزینه سبزرنگ شده است.

 

تنظیمات هات اسپات ایفون

 

حالا در قسمت Wi-Fi Password باید یک رمز عبور به شبکه هات اسپات خود بدهید. پس از تنظیم کردن رمز عبور ، اتصال هات اسپات شما ساخته می شود و کاربران با وارد کردن رمز عبور می توانند به اینترنت گوشی شما متصل شوند.

 

” اتصال هات اسپات باعث خالی شدن زودهنگام باتری گوشی می شود. “

 

اتصال به اینترنت گوشی هات اسپات شده

حال که قابلیت هات اسپات گوشی خود را روشن کرده اید و به سایر کاربران اجازه داده اید به اینترنت گوشی شما وصل شوند ، می خواهیم روش اتصال به اینترنت گوشی هات اسپات شده را شرح دهیم.
برای این کار باید وای فای لپ تاپ ، تبلت یا گوشی متقاضی اینترنت را روشن کنیم و در لیست شبکه های بی سیمی که پیدا شده اند ، نام گوشی هات اسپات شده را پیدا کنیم. سپس رمز عبوری که در اختیار داریم را وارد کنیم و در نهایت به اینترنت گوشی مورد تقاضا وصل شویم.

در پایان ذکر چند نکته را در زمینه اتصال به هات اسپات ضروری می دانیم:
۱- اتصال هات اسپات باعث می شود شارژ باتری گوشی شما با سرعت بیشتری تخلیه شود.
۲- وصل شدن به هات اسپات گوشی ، باعث داغ شدن و درگیر شدن گوشی مبدا می شود. بنابراین این موضوع باعث خالی شدن شارژ باتری نیز می گردد.
۳- در زمانی که اینترنت خود را با سیار گوشی ها تقسیم می کنید ، طبیعتا شارژ اینترنت گوشی خود را با سرعت بیشتری از دست می دهید چرا که اجازه داده اید چند دستگاه دیگر از اینترنت شما استفاده کنند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار