• ۲۹۵ بازدید
  • دی ۲۲, ۱۳۹۷
آموزش رمز گذاشتن روی تلگرام

تلگرام را می توان جزو امن ترین پیام رسان ها نامید با این وجود برای بالا بردن امنیت تلگرام شخصی باید روی آن پسورد قرار دهیم تا امنیت اکانت خود رابالا ببریم یکی از قابلیت هایی که در تلگرام وجود دارد امکان گذاشتن رمز دوم تلگرام است.

پیش از این با مقالاتی مانند آموزش ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام ، پاک کردن اکانت تلگرام ، حل مشکل Phone Number Flood در تلگرام ، راهنمای خارج شدن از ریپورت تلگرام و … با موضوع تلگرام منتشر کرده ایم.

حال ما در مرکز مشاوره ناجیان رایانه قصد داریم تا با انتشار مقاله ای به بیان چگونگی رمز گذاری تلگرام ، قفل چت تلگرام و قفل کانال تلگرام بپردازیم.

 

آموزش رمز دوم تلگرام

جهت انجام تایید دو مرحله ای در تلگرام آن را باز کنید و مسیر زیر را دنبال کنید :

 

Setting > privacy and security > two-steps verification

رمز گذاری تلگرام

 

حال روی add additional password تپ کنید و پس از باز شدن صفحه بعد ، رمز مدنظرتان را وارد و تایید نمایید.بعد از تعیین رمز در قسمت password hint می توانید رمزی را تنظیم کنید که در صورت فراموش رمز دوم ، به شما کمک کند تا رمز را به یاد آورید.

 

رمز دوم تلگرام

 

در صورت تمایل می توانید ایمیل پشتیبانی را وارد کنید که برای بازیابی رمز عبور به آن آدرس ، ایمیلی ارسال شود، در غیر این صورت باید دیلیت اکانت کنید.درصورت داشتن سوال مقاله دیلیت اکانت را میتوانید مطالعه کنید. در صورت زدن گزینه skip از این مرحله عبور خواهید کرد.

 

آموزش رمز گذاری تلگرام

 

اگر ایمیل را بزنید از شما خواسته می شود تا اکانت خود را چک کنید. با ورود اکانت ایمیل ، یک ایمیل از جانب تلگرام دریافت می کنید که با کلیک روی لینک داده شده ، رمز دوم برای شما فعال می شود.

 

روش رمز گذاری

 

آموزش رمز گذاری تلگرام کامپیوتر

برای رمزگذاری تلگرام کامپیوتر ، مسیر زیر را در تلگرام دسکتاپ خود دنبال کنید :

 

Setting > privacy and security > turn on local passcode

پسورد مد نظرتان را دوبار وارد کرده و save را بزنید.

 

رمز کامپیوتر دسکتاپ

سپس از مسیر زیر :

 

Setting > privacy and security > Auto-Lock if away for

در این قسمت مشخص می کنید که پس از چه زمان بیکار بودن تلگرام قفل شود. من روی یک دقیقه تنظیم کردم.کار تمام است و رمز گذاری تلگرام کامپیوتر با موفقیت انجام شد.

 

روش رمز تلگرام دسکتاپ

 

قفل کانال تلگرام را چگونه انجام دهیم ؟

در پاسخ به سوال قفل کانال تلگرام را چگونه انجام دهیم ؟باید بیان کنیم که این کار با خود نرم افزار تلگرام امکان پذیر نبوده و با نرم افزار غیر رسمی موبوگرام امکان پذیر است.

برای این کار وارد موبوگرام شده و از تنظیمات روی تنظیمات موبو و بعد تنظیمات قفل کردن گفتگوها تپ کنید.

در پنجره باز شده روی فعالسازی قفل گفتگوها کلیک کرده و پسورد مورد نظرتان را وارد کنید. وارد هر چت ، کانال یا گروه که شدید ، ۳ نقطه گوشه سمت راست صفحه را زده و گزینه تنظیمات گفتگو را انتخاب و بخش قفل کردن گفتگو را فعال کنید از این پس باید رمز را بزنید تا قادر به دیدن محتوا باشید.

 

قفل کانال تلگرام

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار