• ۴۶۶۴ بازدید
  • دی ۲۲, ۱۳۹۷
ارسال پیام از تلگرام به واتساپ

بعضی اوغات پیامی در تلگرام دریافت می کنید و می خواهید که آن را در پیام رسانی دیگر مانند واتساپ با دوستان و آشنایانتان به اشتراک بگذارید و راه این کار را ندانید حال سوال اینجاست که چگونه از تلگرام پیام به واتساپ بفرستیم؟

پیش از این با تولید و انتشار مقالاتی مانند مخفی کردن عکس پروفایل در واتساپ ، نصب واتساپ روی کامپیوتر و لپ تاپ ، پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام ، دیلیت اکانت تلگرام طلایی ، پاک کردن مخاطبین تلگرام در آیفون و …. همراه شما بوده ایم.

حال ما در گروه مشاوره ناجیان رایانه تصمیم داریم تا با تولید و انتشار مقاله ای به بررسی انتقال پیام از تلگرام به واتساپ بپردازیم.

نحوه ارسال پیام از تلگرام به واتساپ در اندروید
اگر از کاربران اندروید هستید و انتقال پیام از تلگرام به واتساپ را در دستگاه خود امتحان کرده اید ، حتما می دانید که با انتخاب پیام در تلگرام چهار گزینه ، Delete ، Forward ، Copy و Reply فعال می شود. با انتخاب Forward می توان پیام را به کسی دیگر ارسال کرد. اما آیا می توان با این گزینه عملیات انتقال متن از تلگرام به واتس اپ را نیز انجام داد؟ پاسخ خیر است.

با انتخاب این گزینه تنها شما می توانید به یکی از گروه ها یا مخاطبین تلگرام تان پیام را ارسال کنید. تنها راهی که برای انتقال پیام وجود دارد این است که با استفاده از گزینه Copy آن را کپی کرده و سپس وارد نرم افزار واتساپ شده و به صفحه چت با مخاطب مورد نظرتان باز کرده و paste کنید و سپس روی Send تپ کنید.

همچنین نسبت به دانلود نرم افزار واتساپ نسخه موبایل در اینجا اقدام فرمایید.

انتقال متن از تلگرام به واتساپ

انتقال پیام از تلگرام به واتساپ در آیفون
چنانچه از کاربران آیفون هستید و به دنبال راهی برای ارسال پیام از تلگرام به واتس اپ هستید اقدامات زیر را انجام دهید :

۱٫نرم افزار تلگرام را باز کرده و متن مورد نظر را انتخاب کنید. با نگه داشتن انگشت روی متن قابلیت هایی برای شما به شکل پاپ آپ نمایش داده می شود ، More را انتخاب کنید. در این مرحله پیام شما به حالت انتخاب در می آید و چند آیکون به پایین صفحه اضافه می شود بر روی آیکون فلش بالا در پایین و وسط صفحه تپ کنید .

ارسال متن از تلگرام به واتساپ

سپس نرم افزاری که قصد اشتراک پیام را در آن دارید انتخاب کنید که ما در اینجا روی WhatsApp تپ می کنیم.

چگونه از تلگرام پیام به واتساپ بفرستیم؟

با باز شدن نرم افزار ، روی مخاطب مورد نظر تپ کرده و عملیات انتقال متن از تلگرام به واتس اپ را انجام می دهیم.

[تعداد: 3   میانگین: 4.3/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار