• ۳۹۵ بازدید
  • دی ۲۲, ۱۳۹۷
تشخیص بلاک شدن در تلگرام

در تلگرام گاهی پیش می آید به دلیلی خاص از طرف شخصی بلاک می شوید ولی تا مدتی از آن با خبر نمیشوید ولی از کجا می توان فهمید که چرا بلاک شده اید و راه حل آن چیست؟. ما در این مقاله آموزش می دهیم که چگونه یک فرد را در تلگرام بلاک کنید ، تشخیص بلاک شدن خود را بررسی کنید و نحوه خارج شدن از بلاک تلگرام را یاد بگیرید.

این مقاله را نیز مطالعه نمایید : آموزش ریپورت کانال تلگرام

” با بلاک کردن افراد مزاحم ، دیگر پیام های آنان به شما نمی رسد. “

 

بلاک کردن افراد در تلگرام چگونه است ؟
بلاک کردن افراد در تلگرام به دو صورت امکان پذیر است.:
۱- نام کاربر مورد نظر را لمس کنید و سپس قسمت کنار عکس فرد مورد نظر را لمس کنید تا شماره تلفن و نام کاربری اش را ببینید. اکنون در این صفحه بر روی سه نقطه (بالا سمت راست) رفته و گزینه Block را انتخاب کنید. کاربر مورد نظر بلاک شد!

نحوه بلاک کردن در تلگرام

۲- وارد نرم افزار تلگرام شده و Settings را انتخاب کنید. در قسمت Privacy and Security گزینه ای بنام Blocked Users وجود دارد که لیست کاربران بلاک شده توسط شما را نشان می دهد. وارد آن شوید و در سمت راست بالای صفحه ، دکمه + را لمس کنید. حالا می توانید کاربران مورد نظر را انتخاب و بلاک کنید.

بلاک کردن افراد تلگرام

در صورتی که خواستید شخص بلاک شده را از حالت بلاک خارج کنید مسیر شماره ۲ را رفته و کاربر را از لیست بلاک ها حذف می کنید.

راه های تشخیص بلاک شدن در تلگرام
شخصی که بلاک شده است می تواند با یک ترفند ، متوجه بلاک شدن خود توسط شما شود. به این شکل که در کنار تصویر شما پیغام last seen a long time ago را مشاهده می کند. این به معنی است که شما او را بلاک کرده اید تا پیام هایش به شما نرسد.
همچنین تصویر شما نیز برای فرد بلاک شده به نمایش در نمی آید. بنابراین تشخیص دادن بلاک شدن در تلگرام کار چندان سختی نیست.

” خارج شدن از بلاک تلگرام بدون حذف اکانت امکان پذیر نیست. “

 

خارج شدن از بلاک تلگرام
بارها مشاهده شده است که افرادی عنوان می کنند که راه های خارج شدن از تلگرام را بلد هستند اما در واقعیت چنین نیست. تنها راه خارج شدن از بلاک تلگرام ، حذف اکانت تلگرام ( دلیت اکانت تلگرام ) و ثبت نام مجدد در تلگرام است. هیچ راه دیگری برای خارج شدن از بلاک تلگرام وجود ندارد.

این مقاله را نیز بخوانید : راهنمای خارج شدن از ریپورت تلگرام

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار