• ۳۱۸ بازدید
  • دی ۲۲, ۱۳۹۷
حل مشکل Phone Number Flood در تلگرام

تلگرام از بهترین نرم افزارهای حال حاضر در بین نرم افزارهای پیام رسان است که گاهی مسائل و مشکلاتی دارد یکی از این مشکلات، مشکل Phone Number Flood تلگرام می باشد. پیش از این با انتشار مقالاتی نظیر تشخیص بلاک شدن ، رفع مشکل هنگ کردن تلگرام ، عدم دریافت کد تلگرام ، خارج شدن از ریپورت تلگرام ، ارسال پست لایک شونده در تلگرام و … در خدمت شما بوده ایم. ما در مرکز مشاوره ناجیان رایانه تصمیم گرفتیم تا با انتشار مقاله ای به بررسی و آموزش چگونگی رفع ارور Phone Number Flood تلگرام بپردازیم.

 

پیغام Phone Number Flood چه زمانی مشاهده می شود ؟

در ابتدای مقاله ، همانطور که در مقدمه بیان شد قصد بررسی علت پیغام Phone Number Flood تلگرام را داریم، در ادامه دلایل مواجه شدن با این پیغام را خدمت شما دوستان عرض خواهم کرد :

۱٫اگر حساب تلگرام خود را حذف کرده باشید (Delete Account) و مجددا با همان شماره بخواهید اکانت را بسازید،چنانچه این کار را بیشتر از ۳ بار انجام دهید ، تلگرام شماره را مشکوک شناسایی کرده و ارور Phone Number Flood را می دهد.

۲٫ اگر اکانت شما ریپورت شده باشد و از حساب کاربری خود Log out کرده و بخواهید توسط دستگاه دیگری مجددا وارد اکانت خود شوید ، یا برای رفع ریپورت شدن اکانت خود را حذف کنید و دوباره همان اکانت را بسازید پیغام Phone Number Flood نمایش داده می شود.

 

روش های رفع ارور Phone Number Flood در تلگرام

راه رفع ارور Phone Number Flood در تلگرام ، ساخت اکانت با شماره جدید است.برای انجام اینکار ، مراحل زیر را دنبال کنید. ( تصاویرنیز به ترتیب مراحل آورده شده است)

۱٫ با شماره جدیدی یک اکانت بسازید .

۲٫ پس از ساخته شده اکانت وارد تلگرام شده و به بخش تنظیمات بروید.

در قسمت بالای صفحه که شماره شما نمایش داده شده است ، تپ کنید.

۳٫ سپس در کادر باز شده روی Change Number ضربه بزنید و پیام هشدار تلگرام را OK کنید.

۴٫درآخر شماره ای که اکانتی که پیغام خطا را با آن دریافت کرده بودید وارد کنید و submit را بزنید.

کار تمام است و اکانت قبلی شما باز سازی شده است.

 

رفع مشکل تلگرام

 

رفع مشکل تلگرام

 

رفع مشکل تلگرام

 

رفع مشکل تلگرام

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار