• ۲۸۵ بازدید
  • دی ۲۲, ۱۳۹۷
قابلیت لایک کردن پست در تلگرام

تلگرام محبوب ترین پیام رسان حال حاضر در کشورمان می باشد و از دلایل آن می توان امکانات فوق العاده زیاد آن را نام برد که در هر بروزرسانی این امکانات بیشتر می شوند، پیش از این با انتشار مقالاتی نظیر چگونه تیک دوم تلگرام را برداریم ؟، حالت روح تلگرام چیست ؟ ، آموزش حذف اکانت تلگرام ، تشخیص بلاک شدن در تلگرام ، جلوگیری از هک شدن تلگرام در خدمت شما بوده ایم.

یکی از مباحث جذاب در شبکه های اجتماعی ، پست لایک شونده در تلگرام است ،اما آیا امکان ایجاد لایک در کانال تلگرام وجود دارد؟ ما در مرکز مشاوره ناجیان رایانه تصمیم داریم تا با انتشار مقاله ای جذاب در خصوص ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام در خدمت شما باشیم.

آشنایی با ربات لایک تلگرام

همانطور که در قسمت مقدمه مقاله اشاره کردیم، ایجاد شرایط نظرسنجی یا همان پست لایک شونده در تلگرام است. این امکان توسط ربات لایک تلگرام امکان پذیر می باشد.در ادامه این ربات را به شما معرفی خواهیم کرد.

برای استفاده از این ربات روی لینک ربات لایک تلگرام کلیک کرده ( برای باز کردن این لینک باید از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده نمایید ) و آن را باز کرده و دکمه send message را فشار می دهیم. ادامه مطلب ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام را در قسمت دوم مقاله دنبال کنید.

 

ربات لایک تلگرام

 

نحوه ارسال پست لایک شونده در تلگرام

پس از باز شدن پنجره ربات ارسال پست لایک شونده در تلگرام از ما میخواهد تا شروع کنیم پس روی start کلیک می کنیم.

در مرحله بعد پیغام زیر نمایش داده می شود:

 

Let’s create a message with emoji like-buttons. First, send me the message. It can be anything — a text, photo, video, even a sticker.

از ما خواسته شده تاپیغامی را با آیکن های لایک ایموجی ایجاد کرده و برای ربات ارسال کنیم.این پیام می تواند حاوی هرچیزی باشد ، یک متن ، عکس ،ویدئو یا حتی استیکر.

بعد از ارسال پیام دلخواه مان ، پیغام زیر را ربات لایک تلگرام ارسال می کند:

 

Now send me one or more emoticons that we will use for buttons (up to 6 emoji). Use /cancel if you changed your mind.

حالا از ما میخواهد تا تعداد یک تا ۶ عدد شکلک برای ربات بفرستیم که از آن به عنوان دکمه انتخاب استفاده کند. همچنین میگوید در صورت که تمایل به انصراف دارید عبارت “/cancel ” را تایپ کنید.

در آخر پیام زیر ارسال می شود:

 

Like Post created. Now use the ‘Publish’ button to send it to your friends.

پست لایک شونده ایجاد شد ، حال از دکمه Publish جهت ارسال به دوستان تان استفاده نمایید.

 

ایجاد پست لایک شونده در تلگرام

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار