• ۱۸۳ بازدید
  • دی ۲۳, ۱۳۹۷
آموزش ریپورت کانال تلگرام

هستند کانالهایی که حاوی مطالب غیر اخلاقی ونامناسب باشند در مواجهه با این کانالها کاربران می توانند با ریپورت کردن این گونه کانالها جلوی فعالیت آنها را بگیرند ، مقالاتی را در مرکز مشاوره ناجیان رایانه ارائه کردیم . در مقاله امروز قصد داریم ریپورت کانال تلگرام را مورد بررسی قرار دهیم . با توجه به اهمیتی که کانال ها و گروه های تلگرام برای مشاغل مختلف در جهت تبلیغات محصولات و خدمات خود پیدا کرده است و مزاحمت هایی که بعضا برخی از این کانال های تلگرام برای کاربران به وجود می آورد ، در صورتی که در محتوای این کانال ها با مسائل غیر اخلاقی ، خشونت آمیز ، نژادپرستانه ، فحاشی و … مواجه شدید می توانید اقدام به ریپورت این کانال ها نمایید .

نحوه ریپورت کانال تلگرام

برای ریپورت کانال تلگرام مراحل زیر را دنبال کنید :
۱- برنامه تلگرام را باز کنید .
۲- وارد کانال تلگرامی که میخواهید آن را ریپورت کنید شوید .
۳- در اندروید روی آیکون … و در آیفون روی تصویر پروفایل کانال در قسمت بالا سمت راست صفحه تپ کنید تا به صفحه channel Info هدایت شوید .

ریپورت کانال تلگرام

۴- گزینه Report را انتخاب کنید .
۵- با چهار گزینه در این بخش روبرو خواهید شد :

ریپورت کانال

گزینه اول Spam : در صورتی که کانال تلگرام مربوطه spam یا پست هرز می باشد این گزینه را انتخاب کنید .

گزینه دوم Violence : در صورتی که کانال تلگرام مربوطه پست های خشونت آمیز منتشر می کند این گزینه را انتخاب کنید .

گزینه Pronography : در صورتی که کانال تلگرام مربوطه پست های غیر اخلاقی و برهنگی منتشر می کند این گزینه را انتخاب نمایید .

گزینه Other : در سایر موارد برای ریپورت کانال تلگرام از این گزینه استفاده نمایید . با انتخاب این گزینه صفحه دیگری نمایش داده می شود که در قسمت Description باید دلیل خود برای ریپورت کانال تلگرام مربوطه را وارد نمایید و سپس روی آیکون تیک در اندروید و گزینه send در آیفون که در قسمت بالا و سمت راست صفحه قرار دارد تپ کنید .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار