• ۳۱۸ بازدید
  • دی ۲۳, ۱۳۹۷
روش های پیگیری کارت سوخت

دوباره مسئله کارت سوخت به یکی از مهم ترین مسائل روز مبدل گشته است. بعد از ثبت نام کارت سوخت نوبت به پیگیری کارت سوخت می رسد، برای پیگیری مراحلی لازم است حال سوال اینجاست که سامانه پیگیری کارت سوخت چیست ؟ چه راه هایی برای رهگیری کارت سوخت وجود دارد و … .

پیش از این با انتشار مقالاتی مانند تعویض کارت سوخت ، مراحل ثبت نام کارت سوخت ، فراموشی رمز کارت سوخت و … در خدمت شما بوده ایم.

حال ما در مرکز مشاوره ناجیان رایانه تصمیم داریم تا با تولید و انتشار مقاله ای دیگر به بررسی راه های رهگیری کارت سوخت بپردازیم.

 

پیگیری کارت سوخت از طریق پست

یکی از راه های رهگیری کارت سوخت ، پیگیری کارت سوخت از پست می باشد. چنانچه تمایل دارید از این طریق اقدام به رهگیری کارت سوخت نمایید. با در دست داشتن مدارک شناسایی و خودرو به یکی از مناطق پستی مندرج در جدول زیر ، مراجعه فرمایید.

 

پیگیری کارت سوخت از طریق پست

آدرس مناطق پستی تهران و کرج

منطقه۱۱ پستی

میدان امام خمینی-سعدی جنوبی

منطقه۱۳ پستی

کارگر جنوبی-چهارراه لشگر
منطقه۱۴ پستی

میدان ولیعصر-ضلع شمال غرب میدان

منطقه ۱۵پستی

مفتح شمالی

منطقه۱۶ پستی

میدان رسالت-خیابان نیروی دریایی

منطقه۱۷ پستی

نبرد جنوبی-خیابان کوثر

منطقه ۱۸پستی

شهرری-انتهای خیابان رازی

کرج

میدان طالقانی

 

 

رهگیری کارت سوخت از طریق اس ام اس

یکی از روش های ساده که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. مالکان وسایل نقلیه برای انجام این کار می توانند به روش زیر اقدام کنند و سیستم نرم افزاری به طور خودکار در همان لحظه پاسخ آن ها را می دهد.

 

مالکان خودرو

ارسال عبارت” شماره V*VIN ” به سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ و سپس منتظر دریافت پاسخ باشند. با ذکر یک مثال عبارت را توضیح خواهیم داد.

V*IRPC90VV520325745

 

مالکان موتور سیکلت

ارسال عبارت “شماره M*VIN” به سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ و سپس منتظر دریافت پاسخ از طرف سامانه باشند. با ذکر یک مثال عبارت را توضیح خواهیم داد.

 

پیگیری کارت سوخت از طریق اس ام اس

 

پیگیری کارت سوخت از طریق vin

پیگیری کارت سوخت از طریق VIN هم همان مانند روش رهگیری کارت سوخت از طریق اس ام اس می باشد و باید از کد VIN جهت پیگیری وضعیت کارت سوخت استفاده نماییم.

 

رهگیری کارت سوخت از طریق VIN

 

معرفی سامانه پیگیری کارت سوخت

علاقمندان به رهگیری کارت سوخت از طریق سامانه پیگیری کارت سوخت به لینک داده شده مراجعه نمایید و با انتخاب یکی از دو نوع منطقه ای یا مناطق آزاد و سپس وارد کردن شماره پلاک مطابق تصویر زیر و سپس فشردن دکمه پیگیری کارت سوخت از آخرین وضعیت کارت سوخت خود مطلع شوید.

سایت سامانه پیگیری 

 

سامانه پیگیری کارت سوخت

 

روش های پیگیری کارت سوخت المثنی

چنانچه اقدام به دریافت کارت سوخت المثنی کرده اید و می خواهید عملیات پیگیری کارت سوخت المثنی را انجام دهید هم می توانید از طریق سایت سامانه پیگیری و یا ارسال پیامک به سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ به روش توضیح داده شده در قسمت رهگیری کارت سوخت از طریق اس ام اس اقدام نمایید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار