• ۳۳۸ بازدید
  • دی ۲۳, ۱۳۹۷
نحوه دریافت خلافی خودرو

زمانی شما باید در صف منتظر می ماندید تا بتوانید نسبت به پرداخت خلافی اقدام نمایید اما در حال حاضر این مشکل با وجود سامانه اینترنتی پرداخت خلافی خودرو حل شده است ،شما می توانید از طریق پیامک ، تلفن و یا به صورت آنلاین خلافی خودرو خود را استعلام و پرداخت نمایید. در این مقاله ی مرکز مشاوره ناجیان رایانه نحوه دریافت خلافی خودرو را به روش های مختلف بررسی می کنیم. پیشنهاد می کنیم دیگر مقالات ما را نیز در خصوص نحوه ی کار با سامانه های اینترنتی مانند ترابرد پذیری و نحوه استفاده از آن ، دریافت شماره شبا بانک ملی و نحوه دریافت کد رهگیری املاک مطالعه فرمایید.

 

ریز خلافی خودرو خود را چگونه دریافت کنیم ؟

شما می توانید با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ برای دریافت خلافی خودرو به صورت حضوری اقدام نمایید. بر اساس تعرفه های سال ۹۷ هزینه دریافت برگه خلافی خودرو ۲۷ هزار تومان بود و تعرفه رسیدگی غیر حضوری اجرائیات (بررسی کسر خلافی) ۲۵۰۰ تومان می باشد .همچنین به ازای هر ردیف تخلف قابل اعتراض ۲۰۰ تومان باید پرداخت شود و اگر خلافی شما بیشتر از سه برگ باشد برای هر صفحه اضافه نیز باید ۲۰۰ تومان پرداخت نمایید. لازم به ذکر است که اگر مبلغ خلافی شما بیشتر از یک میلیون باشد برای دریافت خلافی خودرو لازم است که به مراکز راهنمایی و رانندگی مراجعه نمایند.

 

روش دریافت آنلاین خلافی خودرو

شما می توانید برای دریافت آنلاین خلافی خودرو به بخش استعلام تخلفات رانندگی وبسایت پلیس راهور مراجعه کنید. در این صفحه با وارد کردن شماره ۸ رقمی درج شده در پشت کارت خودرو در زیر بارکد و وارد کردن کد امنیتی موجود در تصویر به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید.
توجه داشته باشید که برای حفظ امنیت، اطلاعات این وبسایت به صورت هفتگی بروزرسانی می شود و پس از پرداخت مبلغ جریمه نیز قبض پرداختی شما ظرف ۷۲ ساعت در وبسایت قرار می گیرد.

 

دریافت آنلاین خلافی خودرو

 

دریافت خلافی خودرو با پیامک چگونه است ؟

برای دریافت خلافی خودرو با پیامک شما به شماره VIN خودرو احتیاج دارید. این کد که در پشت کارت ماشین به صورت عمودی درج شده است ۱۷ رقمی بوده و با IR آغاز می شود. برای استعلام خلافی این کد را از طریق پیامک به شماره ی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال نمایید.
شما همچنین برای این کار می توانید با شماره گیری کد #۱۱۰* از خدمات الکترونیک انتظامی استفاده نمایید. در این روش برای دریافت خلافی مطابق تصویر زیر با وارد کردن عدد ۱ خدمات قابل ارائه و استعلام خلافی خودرو را انتخاب کرده و در آخر کد VIN را وارد نمایید.

 

نحوه دریافت خلافی خودرو

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار