• ۳۸۵ بازدید
  • دی ۲۴, ۱۳۹۷
آموزش فعال سازی گوشی در سامانه همتا

بعد از طرح رجیستری بحث ها در مورد آن بسیار زیاد شده است. به همین خاطر طرح رجیستری برای فعال شدن گوشی الزامی و ضروری است و بدون آن نمی توان گوشی را فعال نمود و شما باید برای استفاده از این گوشی اقدام به فعال سازی گوشی در سامانه همتا نمایید . در مقاله امروز گروه مشاوره ناجیان رایانه قصد داریم به آموزش روش های فعال سازی تلفن همراه بپردازیم . همچنین خواندن سایر مقالات مرتبط با گوشی رجیستری نظیر استعلام اصالت گوشی ، سامانه همتا ، نرم افزار همتا ، رجیستری گوشی مسافرتی و انتقال مالکیت گوشی دست دوم و نو را به شما عزیزان توصیه می کنیم .

فعال سازی گوشی از طریق کد USSD

یکی از ساده ترین روش های فعالسازی گوشی موبایل در سامانه همتا استفاده از کد دستوری USSD می باشد . برای فعال سازی تلفن همراه از این طریق مراحل زیر را دنبال کنید :
۱- ابتدا کد دستوری #۷۷۷۷* را شماره گیری کنید .

 

فعالسازی گوشی

 

۲- عدد ۲ یعنی فعال سازی را وارد کرده و گزینه ارسال یا SEND را انتخاب کنید .

 

فعال سازی گوشی

 

۳- در این مرحله از شما کد IMEI گوشی تان خواسته می شود . شناسه IMEI گوشی خود را وارد کرده و گزینه ارسال یا SEND را انتخاب کنید .

 

فعال سازی گوشی با ussd

 

۴- در این مرحله از شما خواسته می شود شماره تلفنی( شماره سیم کارت ) که قرار است مالکیت گوشی به نام آن سیم کارت ثبت شود را وارد نمایید . شماره را وارد کرده و گزینه SEND یا ارسال را انتخاب کنید .

 

 

۵- در این مرحله باید کد فعالسازی که فروشنده در اختیار شما قرار داده را وارد نموده و بر روی دکمه ارسال یا SEND تپ کنید .

 

کد فعالسازی

 

۶- حال IMEI گوشی و شماره سیم کارت خریدار ظاهر می شود . در صورتی که اطلاعات نمایش داده شده مورد تایید شما می باشد عدد کنار گزینه تایید یعنی عدد ۱ را وارد کرده و بر روی دکمه SEND یا ارسال تپ کنید .

 

فعالسازی گوشی از طریق ussd

 

۷- در این مرحله پیغام فعال سازی موفق را مشاهده خواهید کرد و به این ترتیب فعال سازی گوشی در سامانه همتا با موفقیت انجام شده است .

 

فعالسازی موبایل از طریق سایت همتا

روش دیگری که برای فعال سازی موبایل در سامانه همتا وجود دارد استفاده از وب سایت سامانه همتا می باشد . برای فعالسازی تلفن همراه از طریق سایت همتا مراحل زیر را دنبال کنید :
۱- وارد وب سایت سامانه همتا شوید .
۲- بر روی دکمه فعال سازی در پایین صفحه کلیک کنید .

 

فعالسازی گوشی از طریق سایت همتا

 

۳- در این صفحه شماره سیم کارتی که قرار است به گوشی متصل شود و کد IMEI گوشی را در کادرهای مربوطه وارد کنید و در قسمت کد فعالسازی ، کد فعال سازی که توسط فروشنده به شما ارائه شده است را وارد کنید . همچنین عبارت امنیتی را نیز وارد کرده و بر روی گزینه فعالسازی کلیک کنید .

 

فعال سازی گوشی از-طریق سایت همتا

 

به این ترتیب فعال سازی گوشی از طریق سامانه همتا انجام می شود .

 

فعال سازی گوشی از طریق نرم افزار همتا

روش سومی که برای فعال سازی گوشی وجود دارد استفاده از اپلیکیشن همتا می باشد . مقاله برنامه همتا – اپلیکیشن رسمی ثبت و رجیستری گوشی موبایل را مطالعه نمایید . برای فعالسازی گوشی از طریق نرم افزار همتا مراحل زیر را دنبال کنید :
۱- نرم افزار همتا را دانلود و نصب کنید .
۲- گزینه دوم یعنی فعال سازی تلفن همراه را انتخاب کنید .

 

فعالسازی گوشی با اپلیکیشن همتا

 

۳- شماره تلفن همراهی که قرار است در گوشی استفاده شود را وارد کنید ، شناسه IMEI و کد فعالسازی که از طریق فروشنده دریافت کرده اید را وارد کنید .
۴- گزینه ارسال را انتخاب کنید .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار